نمونه عکس و فیلم گرفته شده توسط نوکیا N8

نوشته آرش زاد 02 آبان 1389

این‌روزها شاید یکی از چیزهایی که طرفداران نوکیا و به خصوص علاقه‌مندان به گوشی N8 به دنبال آن هستند، نمونه عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده به وسیله این گوشی جدید است. مدلی که نوکیا تبلیغ زیادی بر روی دوربین آن کرده و طبق تعاریف، آن‌را با سایر دوربین‌های به‌کار رفته در گوشی‌ها متمایز دانسته است. از آنجا که این گوشی هنوز به‌طور کامل عمومیت پیدا نکرده، لذا اطلاعات دقیقی از این قضیه نیست. ما چندی پیش تصاویری را از رونمایی این گوشی جدید منتشر کرده بودیم که در آن تاریخ، در دسترس عده‌ای از کاربران قرار گرفته بود.

nokia-n8-mod-downscaled.jpg

اما این‌بار، یکی از عاشقان نوکیا، نمونه‌هایی از عکس و فیلم گرفته شده توسط N8 را به طور خاصی در اختیار دیگران قرار داده است. به‌طور معمول با در نظر گرفتن فشرده‌سازی و تنظیمات پایه، خروجی عکس‌های ۱۲ مگاپبکسلی N8 حدود ۲ مگابایت است اما در اینجا با تغییر تنظیمات حجم خروجی تا ۱۱ مگابایت افزایش داده شده است. شما می‌توانید با دریافت این عکس و زوم روی آن، جزئیات گرفته شده توسط دوربین این گوشی را به‌خوبی مشاهده نمایید.

برای مشاهده کیفیت فیلم‌برداری N8 هم می‌توانید از این لینک کمک بگیرید و آن‌را دانلود کنید. حجم فایل حدود ۴۳ مگابایت است. این فیلم به صورت 720p و با ۳۰ فریم در ثانیه گرفته شده است. با دریافت هر دو فایل و مشاهده آن قادر خواهید بود تا کیفیت آن‌ها را با تصاویر و فیلم‌های گرفته شده توسط تلفن همراه خود مقایسه کنید و اگر دوست داشتید نتایج را به ما اطلاع دهید!