قیمت و مدل‌های iPad 3 شبیه به iPad 2

نوشته آرش زاد 16 اسفند 1390

در حالی که کم‌تر از یک روز به معرفی تبلت جدید اپل باقی مانده، تعداد شایعاتی که در این رابطه منتشر می‌شوند، رو به فزونی رفته است. پس از اعلام این موضوع که ممکن است اپل، فردا تنها به معرفی iPad 2 HD که صفحه‌ای با رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل دارد بپردازد، حالا خبر دیگری درباره قیمت و مدل‌های قابل دسترس iPad جدید این شرکت به گوش رسیده است.

ipad-3-price-list.jpg

بنا به گفته منبع سایت 9to5 و انتشار تصویری از مدل‌های جدید آیپد، احتمال این‌که فردا اپل تنها به معرفی مدل آچ‌دی تبلت خود بپردازد افزایش یافته است. با وجود این‌که قبل از این، احتمال می‌رفت قیمت iPad 3 قرار است تا حدودی بالاتر از نسخه قبلی این تبلت باشد، حالا با درج این تصویر و مقایسه قیمت‌های تبلت جدید با آیپد فعلی، به‌نظر می‌رسد اختلاف چندان زیادی بین این دو مدل وجود نداشته باشد.

همچنین، آیپد جدید قرار هست در سه مدل ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه شود و این موضوع، شایعه تولید آیپد ۸ گیگابایتی از سوی اپل را نیز رد می‌کند. البته کماکان نمی‌توان اطمینان کاملی به منابع و اخبار منتشر شده در این رابطه کرد و بهترین کاری که در شرایط فعلی از دست اپل دوستان برمی‌آید، انتظار برای مشاهده کنفرانس فرداست.