دانلود رایگان کتاب ترفندهای فتوشاپ!

نوشته آرش زاد 31 ارديبهشت 1387

چند روز گذشته در لا به لای فید هایی که می خواندم، پستی از وبلاگ Stuff By Sarah را دیدم که خبر جالبی را عنوان کرده بود. "سایت پوینت، یکی از کتاب های آموزش فتوشاپ خود را برای مدت محدودی به طور رایگان در دسترس کاربران قرار داده است." خوب این خبر بسیار خوبی برای همه کاربران این نرم افزار و به خصوص طرفداران کتاب های آموزشی در سطح ایده آل است. نکات حائز اهمیت زیادی را می‌توان در مورد این کتاب و نویسنده آن بیان کرد که سعی می کنم به طور مختصر به آن بپردازم.

درباره نویسنده: Corrie Haffly اولین کار جدی خود را با ساخت یک صفحه وب در سال ۱۹۹۸ آغاز کرد. او از فتوشاپ برای ساخت گرافیک های تحت وب استفاده می‌کند. پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه دیویس، به عنوان یک طراح در شرکت Advantrics مشغول به کار شد. آنجا بود که موجب شد تا او PixelMill را به عنوان فروشگاه قالب های متنوع خود ایجاد کند. Corrie در حال حاضر به عنوان یک طراح وب در دیویس (کالیفرنیا) مشغول به کار است.

درباره کتاب: نام کامل کتاب The Photoshop Anthology: ۱۰۱ Web Design Tips, Tricks & Techniques می باشد که به شما مباحث مختلفی را در زمینه های طراحی جذاب در وب، آموزش نکات مفهومی فتوشاپ، ساخت وب سایت های نمونه توسط فتوشاپ و دیگر زمینه های این چنینی را آموزش می دهد. (برای دیدن جدول محتویات کتاب از این لینک استفاده کنید.) بنابراین اگر به دنبال یادگیری نکات و ترفند های ایده آل در فتوشاپ می گردید، داشتن نسخه ای از این کتاب را به شما پیشنهاد می کنم! تعداد صفحات کتاب ۲۷۸ صفحه و به صورت تمام رنگی است. قیمت آن هم ۲۹.۹۵ دلار است که هم اکنون شما می‌توانید به طور کاملا قانونی آن را از سایت اصلی با فرمت PDF دانلود نمایید. این کتاب در دو نسخه با وضوح بالا (۶۴ مگابایت) و با وضوح پایین (۲۳ مگابایت) عرضه شده است. برای دانلود آن (که دارای محدودیت زمانی تا ۲۴ روز دیگر می باشد) می‌توانید از این لینک استفاده کنید. تنها به سایت مبدا رفته و فرم را کامل کنید تا لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال گردد. همین!