۴۰ وب سایت برای دانلود آیکون‌های زیبا!

نوشته آرش زاد 17 اسفند 1386

احتمالا تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده که در رابطه با موضوع و یا طرح خاصی به دنبال آیکون مورد نظر تان گشته اید. جستجویی که قالبا تحت موتورهای جستجو و با کلید واژه های مختلفی انجام می گیرد تا که شاید به وب سایت هایی دسترسی پیدا کنید که به موضوع هدف تان مربوط باشند. سوال اینجاست: شما اصولا برای یافتن آیکون مورد نظرتان چه راهی را انتخاب می کنید؟

دانلود آیکون

من ۲ راه را پیشنهاد می کنم! راه اول این است که به سایت های دانلود (مانند پی سی دانلود) مراجعه کرده و از پک های آماده و همچنین برنامه های ساخت آیکون موجود در آن استفاده کنید. اما راه دومی هم هست، می‌توانید از لیست زیر استفاده کنید!

دانلود آیکون

اصولا طراحان وب و کسانی که در زمینه طراحی قالب فعالیت می کنند همیشه با یک مشکل عمده مواجه هستند و آن هم کمبود منبع برای استفاده از آیکون های مختلف در طرحشان است. برای این کار شاید ساعت ها زمان باید صرف کرد تا به نتیجه دلخواه رسید. اما حالا، در ادامه، لیست ۴۰ وب سایت مختلف را خواهید دید که در آن ها می‌توانید این آیکون های مورد نظر را بیابید.

پک آیکون

اگر شما هم سایتی را در این زمینه می شناسید که نام آن در لیست زیر نیست، می‌توانید از طریق قسمت نظرات، سایت مورد نظر خودتان را معرفی کنید.