نوشته ها مربوط به بخش رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی: سرویس پیامک لوکوپوک

این‌روزها، ارسال و دریافت پیامک از متداول‌ترین کارهای روزانه کاربران ایرانی است. همه ما در طی روز ممکن است چندین پیامک دریافت کنیم و به آن‌ها پاسخ دهیم. بر همین اساس، مدتی است که تبلیغات پیامکی از طُرق مختلف در بین افراد رایج شده است. استفاده از این روش روز به روز محبوب‌تر می‌شود چرا که هم در مقایسه با نمونه‌های دیگر، ارزان‌تر است و هم از گزینه‌های دیگر جدیدتر به‌نظر می‌رسد. اما باید به این نکته توجه داشت که تا زمانی این شیوه در مقیاس ایده‌آل قابل بهره‌برداری است که رو به مزاحمت نرود و به نوعی تبدیل به تبلیغات زرد نشود.

locopoc-sms-first.gif

با توجه به این موارد، شما می‌توانید سرویس‌های مختلفی را در سطح وب بیابید که با در اختیار گذاشتن پنل، امکان ارسال و دریافت اس ام اس را برایتان فراهم می‌سازد. قصد ما معرفی همه این سرویس‌ها نیست؛ بلکه هدف‌مان معرفی یکی از جدیدترین و در عین حال، کامل‌ترین سرویس‌های ارسال پیامک ایرانی است که می‌تواند تبدیل به بهترین گزینه برای افرادی شود که به دنبال سرویس‌های اس‌ام‌اس پنل می‌گردند.

ادامه نوشته رپورتاژ آگهی: سرویس پیامک لوکوپوک.
بالاي صفحه

رپورتاژ آگهی: بانک تور و گردشگری ایران و جهان

صنعت گردشگری و توریسم، یکی از بخش‌های کم توجه در کشور است. برخلاف دیگر کشورهای جهان، ما همواره در این زمینه دچار فقر اطلاعاتی بوده‌ایم و از نبود ماخد و منبع مناسب در این زمینه رنج می‌برده‌ایم در حالی که ایران، یکی از دیدنی‌ترین کشورهای دنیا، چه از نظر تاریخی و چه از نظر طبیعی است. اما این فقر اطلاعاتی تنها در مورد اطلاعات گردشگری در ایران ختم نمی‌شود. بسیاری از مردم اصولا اگر قصد سفر به خارج از محدوده ایران را نیز داشته باشند اطلاعات اندکی در مورد مقصد سفر خود می‌دانند. هرچند که سایت ویکی‌پدیا اطلاعات نسبتا کاملی را در این زمینه گرد‌اوری کرده است اما استفاده از این سایت به عنوان مرجعی تخصصی برای کسب اطلاعات گردشگری ایران و جهان چندان مناسب نیست. بنابر این به نظر شما چه روش بهتر و حرفه‌ای تری در این رابطه وجود دارد

lastsecond-dot-ir.jpg

ما پاسخ را به شما می‌دهیم و استفاده از سایت بانک تور و گردشگری را برایتان توصیه می‌نماییم! کم‌تر مواردی در وب ایران پیش می‌آید که پروژه‌ای در زمینه تخصصی ایجاد گردد و به‌طور حرفه‌ای روی آن نظارت شود اما آنچه که در Last Second می‌توانید مشاهده کنید همین موضوع است. این سایت نه تنها برای افرادی که قصد سفر به نقاط مختلف را دارند مناسب است، بلکه برای آژانس‌ها و برگزار کنندگان تورهای گردشگری نیز فرصت بسیار مناسبی را برای تبلیغ خدمات آن‌هاست

ادامه نوشته رپورتاژ آگهی: بانک تور و گردشگری ایران و جهان.
بالاي صفحه

فروشگاه اینترنتی ایرانی یعنی...

شاید شما هم حداقل برای یک بار از یکی از فروشگاه های اینترنتی موجود در وب خربد کرده باشید. اگر در جایی غیر از ایران زندگی می کنید این امر برای شما یکی از معمول ترین کارهای ممکن است اما اگر در ایران باشید قضیه بسیار متفاوت تر خواهد بود! همه ما تعریف مختصری از فروشگاه های اینترنتی را می دانیم. فروشگاه هایی که از نظر کارایی دقیقا مانند نمونه های حقیقی عمل می کنند اما با تکیه بر تکنولوژی وب. این فروشگاه ها می‌توانند بنا بر گستره فعالیت خود، کوچک، اختصاصی و یا خیلی بزرگ باشند. دقیقا مانند آنچه که در فضای معمول شهر می بینیم. اما چرا در ایران قضیه کمی متفاوت تر است؟

البسکو.کام

ذهنیت یک کاربر معمول اینترنت (در ایران) از فروشگاه های ایننرنتی (اغلب)، مکانی برای فروش سی دی فیلم ها، نرم افزار ها و بازی های کامپیوتری است. خوب این کاملا طبیعی به نظر می رسد چرا که با یک نگاه مختصر می‌توان دریافت که درصد بالایی از این گونه فروشگاه ها را، سی دی فروشی های اینترنتی در بر گرفته اند. نمونه های مختصر دیگر هم یا چنگی به دل نمی زنند و یا کالاهایی را می فروشند که چندان باب میل افراد نیست اما... .

ادامه نوشته فروشگاه اینترنتی ایرانی یعنی....
بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب