نوشته ها مربوط به بخش پادکستینگ

مصاحبه صوتی با نیما اکبرپور، مجری برنامه کلیک

این پنجمین مصاحبه وبلاگینا با چهره‌های وب فارسی است. در این سری، میهمان ما یک فرد رسانه‌ای است. کسی که می‌توان در کارنامه‌اش انواع مختلفی از شغل‌ها را پیدا کرد اما از همه آن‌ها مهم‌تر، او یک وبلاگ‌نویس با سابقه است. این بار ما به سراغ نیما اکبرپور رفته‌ایم. چهره‌ای که احتمالا اکثر دوست‌داران برنامه‌های فناوری با او آشنایند و اجرای او را دیده‌اند.

weblogina-interview-with-nima-akbarpour.jpg

نیما اکبرپور، مجری برنامه کلیک بی‌بی‌سی فارسی و نویسنده وبلاگ عصیان است که این‌بار روی صندلی وبلاگینا نشسته است. ما با او مصاحبه کاملی را در زمینه‌های شغلی و شخصیتی وی انجام دادیم و او نیز پاسخ‌های جالبی را به تمام سوالات مطرح شده ما داد. برای شنیدن مصاحبه می‌توانید به این پادکست گوش دهید.

ادامه نوشته مصاحبه صوتی با نیما اکبرپور، مجری برنامه کلیک.
بالاي صفحه

مصاحبه صوتی با پرهام باغستانی، از فعالان کنسرسیوم جهانی وب

به چهارمین قسمت از مصاحبه با چهره‌های وب وبلاگینا رسیدیم! گمان نمی‌کنم دیگر نیازی به توضیح هدف و دلایل انجام این‌کار وجود داشته باشد چرا که در برنامه‌های قبل به دفعات درباره این مورد بحث کرده‌ایم. ما در این قسمت از برنامه، به سراغ یکی از فعالان در زمینه استاندارد سازی وب رفته‌ایم. کسی‌که به عنوان یک ایرانی در سازمان‌هایی نظیر W3C فعالیت می‌کند و احتمالا نامش برای طراحان و فعالان وب ایران آشناست.

interview-with-parham-baghestani.jpg

پرهام باغستانی، میهمان مصاحبه چهارم برنامه وبلاگیناست و در این گفتگو در مورد موارد زیادی صحبت می‌کند. او همچنین یکی از مدیران جشنواره وب ایران نیز هست و چند روز پیش نیز، همایش جهانی روز کاربردپذیری را به همراه دوستان دیگری در تهران برگزار نمود.

ادامه نوشته مصاحبه صوتی با پرهام باغستانی، از فعالان کنسرسیوم جهانی وب.
بالاي صفحه

مصاحبه صوتی با علیرضا شیرازی، مدیر سرویس بلاگفا

این سومین برنامه از سری مصاحبه‌های وبلاگینا با چهره‌های وب فارسی است. خوشبختانه استقبال شما از این مصاحبه‌ها باعث گردید تا تداوم برقراری این برنامه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. این‌بار و در قسمت سوم از این مصاحبه‌ها، به سراغ یکی از وبمسترها و صاحبان سایت‌های بزرگ فارسی رفته‌ایم. سرویسی که همه شما با آن آشنا هستید و نام آن‌را شنیده‌اید و احتمالا کم و بیش مدیر آن را نیز می‌شناسید. میهمان سومین قسمت از پادکست‌های وبلاگینا علیرضا شیرازی، مدیر سرویس بلاگفا و پارسیک است.

interview-with-shirazi.jpg

ما به سراغ او رفتیم و از او در مورد بلاگفا، وبلاگستان فارسی، نظراتی که در مورد مسائل مرتبط با حوزه وب دارد و برنامه‌های بعدی بلاگفا پرسیدیم. او نیز از دغدغه‌ها، شیوه مدیریت سایت‌ها و آرزوهایش برایمان گفت. حاصل این پرسش و پاسخ در قالب پادکست زیر در‌آمده که می‌توانید از همین‌جا آن را گوش کنید.

ادامه نوشته مصاحبه صوتی با علیرضا شیرازی، مدیر سرویس بلاگفا.
بالاي صفحه

وبلاگینا یک ساله شد!

پارسال همین موقع ها بود که زمزمه ورود یک بلاگ جدید به وبلاگستان فارسی شنیده می شد. پارسال همین موقع ها بود که وبلاگینا با هزار و یک فکر و ایده جدید شروع به کار کرد و آرش عزیز زحمت زیادی بابت راه اندازی و مدیریت این بلاگ متحمل شد.

جشن تولد وبلاگینا

امروز می خواهیم به مناسبت یک سالگی وبلاگینا جشن تولد کوچکی برپا کنیم. باید به این نکته اشاره کنیم که این جشن به صورت مجازی برگذار می‌شود. خودتان می‌توانید پادکستی را که به همین مناسبت تهیه کرده ایم را گوش دهید تا از چند و چون ماجرای جشن تولد امسال وبلاگینا با خبر شوید.

ادامه نوشته وبلاگینا یک ساله شد!.
بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب