نوشته ها مربوط به بخش مایکروسافت

تعداد برنامه‌های ویندوز فون ۷ به عدد ۱۰۰۰ رسید!

در روزهایی که اپل ۳۰۰ هزار برنامه خود را به رخ می‌کشد و آندروید ۱۰۰ هزارتایی شدنش را اعلام می‌کند، مایکروسافت نیز ۱۰۰۰ تایی شدن برنامه‌های ویندوز فون ۷ را جشن می‌گیرد. تنها ۳ هفته پس از رونمایی از فروشگاه برنامه‌های این سیستم‌عامل، مایکروسافت توانست به این عدد دست پیدا کند.

windows-phone-7-series.jpg

اما مطمئنا مایکروسافت هنوز راه زیادی را تا رسیدن به رقبای سرسخت خود باید طی کند. باید منتظر ماند و دید که جدال بین این پلتفرم‌ها برنده واحدی خواهد داشت یا اینکه صرفا وجود این بازار رقابتی، به ارتقای سطح نرم‌افزارهای کاربردی برای استفاده کاربران کمک خواهد کرد.

ادامه نوشته تعداد برنامه‌های ویندوز فون ۷ به عدد ۱۰۰۰ رسید!.
بالاي صفحه

ویندوز ۷ بیش از ۲۴۰ میلیون نسخه فروخت!

یک سال پیش بود که پای نسخه جدید سیستم‌عامل مایکروسافت به خانه کاربران باز شد و در طول این یک سال، ویندوز ۷، آبروی بر باد رفته مایکروسافت را به‌خاطر تجربه بد ویستا خرید. امروز تولد یک سالگی ویندوز ۷ است و مایکروسافت بهترین خبری را که در این رابطه می‌توانست اعلام کند، آماری از میزان فروش و نفوذ این سیستم‌عامل محبوب در بین کاربران بود.

windows-7-240-million.jpg

بنابر گزارش مایکروسافت، در طول ۱۲ ماه گذشته این شرکت توانست بیش از ۲۴۰ میلیون نسخه از این سیستم‌عامل را به‌فروش برساند. (این عدد را با درصد زیادی از کاربران که از نسخه کپی‌شده ویندوز ۷ استفاده می‌کنند نیز اضافه نمایید!) این خبر نشان می‌دهد که مایکروسافت در فروش این نسخه توانسته موفقیت کاملی کسب کند و با این رقم، رکورد سریع‌ترین فروش سیستم‌عامل در تاریخ را از‌آن خود نماید.

در حال حاضر ویندوز هفت، ۱۷ درصد از بازار جهانی سیستم‌عامل‌ها را به خود اختصاص داده است. این رقم می‌تواند در یک سال آینده رشد بسیار مضاعفی داشته باشد و قطعا این به مزاج مایکروسافت خوش خواهد آمد!

بالاي صفحه

فروشگاه مایکروسافت روبروی فروشگاه اپل!

این‌بار مایکروسافت تصمیم جالبی را برای رقابت با رقیب دیرینه خود گرفته است! غول دنیای فناوری قصد دارد تا فروشگاهی را دقیقا روبروی فروشگاه شرکت اپل در Mall of America تاسیس نماید. نکته قابل اهمیت در این مورد میزان مساحت فروشگاه مایکروسافت هست که بیش از ۲ برابر از اپل بزرگ‌تر است.

microsoft_store_apple_store.jpg

با دیدن این ویدیو می‌توانید از نزدیک همه چیز را ببینید و تا چند مدت دیگر منتظر اخبار بعدی رقابت این دو شرکت در این مکان باشید!

بالاي صفحه

شیفتگان ویندوز موبایل 7 تنها چند هفته صبر کنند!

این شاید بهترین خبری باشد که می‌توان به شیفتگان ویندوز موبایل داد! نسخه جدید این سیستم عامل با نام Windows Phone 7 تا کمتر از 1 ماه دیگر در بازار جهانی ارائه می‌شود. طبق اخباری که در این رابطه در سایت‌ها و وبلاگ‌ها منتشر شده است، مایکروسافت قصد دارد پس از رونمایی محصولات جدید خود در 11 اکتبر در نیویورک، به طور رسمی ویندوز موبایل 7 را 10 روز بعد، یعنی در 21 اکتبر 2010 در انگلستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا وارد بازار کند.

windows-phone-7-21-october.jpg

هر چند که این خبر به طور 100 درصد قطعی و تایید شده است اما امید بسیاری می‌رود که منایع عنوان کننده این مطلب، همگی آگاهی و اطلاعات کافی در زمینه ارائه و بیان این خبر را داشته اند؛ هر چند که تاریخ‌های پیش‌تر و پس‌تری هم در این رابطه داده شده است. باید این چند هفته را صبر کنیم تا از صحت کامل این خبر آگاه شویم. در صورت انتشار اخبار جدید تر، وبلاگینا شما را بی خبر نخواهد گذاشت.

بالاي صفحه

Zune HD ۶۴ GB محصول جدید مایکروسافت!

همین چند روز پیش بود که مایکروسافت فهرست وب سایت Zune خود را با گزینه جدیدی بروز رسانی کرده بود. هر چند که با کلیک روی این لینک به جای خاصی نمی رسیدید اما امروز مایکروسافت صفحه جدیدی را برای این محصول قرار داد تا همه خبر های پخش شده را تایید نماید.

microsoft-zune-hd-64GB.jpg

Zune HD ۶۴ GB محصول جدید مایکروسافت است که طبق اعلام این شرکت قرار است از ۱۲ آوریل ۲۰۱۰ با قیمت ۳۴۹.۹۹ دلار وارد بازار شود. ظرفیت ۶۴ گیگابایتی Zune HD اجازه خواهد داد تا ۱۶۰۰۰ آهنگ و یا ۲۰ ساعت ویدیو HD در حافظه آن ذخیره شود. این محصول در رنگ های سیاه، آبی، قرمز، سبز و زرشکی ارائه شده است. با معرفی این محصول، مدل های قدیمی تر Zune HD نیز دچار کاهش قیمت شدند و در حال حاظر می‌توانید مدل ۳۲ گیگابایتی آن را با قیمت ۲۶۹.۹۹ دلار و مدل ۱۶ گیگابایتی آن را به قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار خریداری نمایید.

ادامه نوشته Zune HD ۶۴ GB محصول جدید مایکروسافت!.
بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب