نوشته ها مربوط به بخش معرفی نرم افزار

RockMelt مرورگری با درک اجتماعی

امروزه و در دنیای اجتماعی وب، هرچه ایده‌ها بیشتر رنگ اجتماعی داشته باشند شانس موفقیت بیشتری در بین کاربران دارند. آنچه که صرفا باید در این میان انجام شود، به‌کار بردن نو‌آوری، استفاده و پیاده‌سازی درست آن‌ها است. RockMelt یکی از همین ایده‌هاست که بر همین اساس وارد دنیای وب شده است. مرورگری بر پایه Chromium که تمامی امکانات برای ارتباطات اجتماعی شما را در خود جای داده است.

rockmelt-screen.jpg

در واقع راک‌مِلت مرورگری است که بیشتر بر اساس شبکه فیس‌بوک عمل می‌کند. شما از طریق این مرورگر جدید قادر خواهید بود تا کلیه ارتباطات خود در این شبکه اجتماعی و شبکه‌های دیگر نظیر توییتر را به شکل بسیار جالب، جذاب و متفاوتی مدیریت کنید. وجود ۲ نوار در سمت راست و چپ این مرورگر، ظاهر آن‌را با دیگر مرورگرها متمایز می‌نماید. در سمت چپ شما می‌توانید مخاطبین و دوستان خود در فیس‌بوک را ببینید و با کلیک روی هر کدام از آن‌ها، امکان گفتگوی مستقیم، ارسال ایمیل، اشتراک صفحه‌ای که در حال دیدن آن هستید و بسیاری امکانات دیگر برایتان فراهم می‌شود.

ادامه نوشته RockMelt مرورگری با درک اجتماعی.
بالاي صفحه

Project Rome، نرم‌افزار جدید شرکت ادوبی

شرکت ادوبی، نرم‌افزار جدید خود را با نام Project Rome به هدف ایجاد محتوا و انتشار آن توسط مصرف‌کنندگان و مشاغل کوچک، رونمایی کرد. این نرم‌افزار درواقع یک نرم‌افزار همه کاره است که کاربر (غیر حرفه‌ای) از طریق آن می‌تواند به تولید اسناد غنی چند رسانه‌ای (بدون نیاز به داشتن دانش مربوطه) بپردازد؛ صفحات وب تولید کند، طراحی نماید و یا حتی برنامه‌های کاربردی چند رسانه‌ای بسازد.

Project Rome امکان تولید اسناد چاپی، الکترونیکی و مبتنی بر وب را دارا می‌باشد و به کمک آن می‌توانید انواع فرمت‌های گرافیکی، تصویری، نوشته، ویدیویی، صوتی، انیمیشن و تعاملی را درهم آمیزید. پروژه روم در دو شکل مبتنی بر دسکتاپ (با پیش نیاز Adobe AIR) و مبتنی بر مرورگر ساخته شده است که کاربران بنا به نیاز خود می‌توانند از هر یک از آن‌ها استفاده نمایند. فایل‌های خروجی برنامه Project Rome می‌تواند با پسوندهای SVG، PDF، SWF، JPG، PNG، FXG و پسوندهای فایل‌های وب باشد.

ادامه نوشته Project Rome، نرم‌افزار جدید شرکت ادوبی.
بالاي صفحه

اتوکد بعد از ۱۸ سال به مکینتاش برمی‌گردد

سال ۱۹۹۲ آخرین باری بود که شرکت Autodesk نسخه مخصوص استفاده نرم‌افزار اتوکد را برای سیستم‌عامل مک منتشر کرد. بعد از آن سال دیگر هیچ نسخه‌ای از طرف این شرکت برای این سیستم‌عامل منتشر نشد اما امروز و با گذشت ۱۸ سال از آن تاریخ، اوتودسک تصمیم گرفت تا بار دیگر نسخه‌ای از نرم‌افزار پرطرفدار خود را مخصوص سیستم‌عامل Mac OS منتشر نماید.

Mac-AutoCAD1.jpg

این شرکت ماه گذشته نیز Appهایی را برای آی‌پد و آیفون منتشر کرده بود و حالا با انتشار نسخه کامل اتوکد، این رویه را تکمیل کرد. همان‌طور که می‌دانید، اتوکد نرم‌افزار طراحی حرفه‌ای برای مهندسان است و به نوعی، فتوشاپ دنیای مهندسان محسوب می‌شود.

ادامه نوشته اتوکد بعد از ۱۸ سال به مکینتاش برمی‌گردد.
بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب