نوشته ها مربوط به بخش آموزش

اگر از فیدبرنر استفاده می‌کنید...

احتمالا می‌دانید چند روزی می‌شود که آدرس صفحه انتقال لینک فیدهای فیدبرنر مسدود شده است. اگر هم نمی‌دانستید، حالا دیگر می‌دانید! مشخص نیست که این اتفاق به چه دلیل رخ داده و بر روی چه اساسی بوده اما ما ضمن درخواست از مسئولین محترم درمورد تجدید نظر درباره این موضوع، راه‌حل فعلی خروج از این مشکل را به شما بیان می‌کنیم.

feedburner-direct-link-1.jpg

بسیاری از کاربران از سرویس فیدبرنر برای خروجی فیدهای خود استفاده می‌کنند و قطعا مسدود شدن این آدرس باعث می‌شود که کلیه آنان، خارج از موضوعیت و محتوایشان با مشکل مواجه شوند. انتقال لینک‌های کلیک شده فیدها به روی آدرس feedproxy.google.com صرفا به دلیل گزارشات آماری است که این سرویس در مورد تعداد کلیک‌های کاربران در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه نوشته اگر از فیدبرنر استفاده می‌کنید....
بالاي صفحه

شما هم تب های زیادی در فایرفاکس باز می کنید؟

اگر شما هم مانند من همیشه باید حد اقل 10 تب مختلف را در فایرفاکس باز کنید (که اصولا این عدد بیشتر از این مقدار است)، پس این مطلب دقیقا برای شماست! در این مقاله سعی خواهیم کرد راهبردهایی را برای مدیریت تب ها در فایرفاکس و همچنین نحوه کنترل و کاهش حجم استفاده از حافظه اشغال شده کامپیوتر توسط این تب ها را بررسی و به ارائه راه حل های مناسب و کاربردی بپردازیم.

firefox-tabs.jpg

وبلاگ شخصی شما، توییتر، فیس بوک، گوگل و ابزارهای مختلف آن! این ها چند نمونه از صفحاتی است که اصولا هر کاربری هنگام استفاده از اینترنت آن ها را در مرورگر خود باز می‌کند و معمولا هم رفته رفته با گذشت دقایق، تعداد این تب ها بیشتر و بیشتر می‌شود و این مورد مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

ادامه نوشته شما هم تب های زیادی در فایرفاکس باز می کنید؟.
بالاي صفحه

چگونه برای وبلاگمان، بازدید کننده بیابیم ؟! (قسمت دوم)

در ادامه بحث "چگونه برای وبلاگمان، بازدید کننده بیابیم ؟!" و در قسمت دوم آن، به معرفی چند روش دیگر می پردازم:

تبلیغات کنید | در وبلاگ ها و وبسایت های مربوط، تبلیغات خود را قرار بدهید.

بهینه سازی برای موتور های جستجو | یک گام بزرگ برای ترویج لینک صفحات وبلاگتان و کسب بازدید کننده! مباحث سئو را دنبال کنید.

نوشتن مطالب مناسب | تمام تلاش خود را برای اینکه وبلاگتان شامل محتوای مناسب باشد را انجام دهید. یقینا، مهم ترین مبحث هر وبلاگ، داشتن محتوایی با کیفیت است و خوانندگان نیز به دنبال چنین مواردی هستند!

زود به زود بنویسید | هر چند که شاید این کار از تعداد نظرات هر پست کم کند اما از طرفی، بازدید کننده های بیشتری را جذب می‌کند.

گرفتن لینک از وبلاگ ها | همان تبادل لینک!

خبرنامه | خوانندگان خود را تشویق کنید تا در خبرنامه وبلاگتان عضو بشوند و از این طریق،آن ها را نسبت به پست جدیدی که ارسال می کنید، مطلع نمایید.

شبکه های اجتماعی | در سایت هایی مانند بالاترین، دیگ، دلیشز و یا نمونه های مشابه عضو شوید و لینک خود را ارسال کنید. اگر حتی به صفحه اول نرسیدید چندان مهم نیست. باز هم از این طریق به حد اقل بازدید کننده خواهید رسید!
از این طریق حتی می‌توانید جنجالی در وبلاگستان ایجاد کنید!

صبور باشید | این مورد را هیچ وقت فراموش نکنید! اگر به تازگی وبلاگی را راه اندازی کرده اید، انتظار نداشته باشید که در همان زمان کوتاه، بازدید کننده بالایی داشته باشد. صبور باشید و تلاش کنید. یکی از دلایل موفقیت در این زمینه، می‌تواند قدمت باشد!

بالاي صفحه

چگونه برای وبلاگمان بازدید کننده بیابیم؟!

مطمئنا این سوال، ذهن بسیاری از بلاگر ها را به خود مشغول کرده است!
آن هایی که تازه کارتر هستند شاید کنجکاو تر باشند و آن هایی هم که مدتی از وبلاگ نویسیشان می گذرد، به دنبال خواننده هایی بیشتر می گردنند. پس شاید بد نباشد تا چند راه و روش برای این کار معرفی شود که شاید با اغلب آن ها آشنا باشید اما بد نبود تا به عنوان یک پست کامل به معرفی آن ها بپردازم.

روش هایی که در زیر به آن ها پرداخته می‌شود، صرفا از روی تجربه کسب شده در طی مدت بلاگ نویسی و حظور در این جمع کثیر است. پس اگر شما نیز ایده و راه کاری را می شناسید، معرفی کنید تا به آن اشاره شود.

نوشتن نظر در وبلاگ های مرتبط | رایج ترین روشی که منجر به کسب بازدید کننده می‌شود، ارسال نظر در وبلاگ های دیگر و نیز جواب دادن به کامنت هایی است که خوانندگان در وبلاگ شما ثبت می کنند. (این کار خواننده را تشویق می‌کند تا برای خواندن جواب شما، بار دیگر به وبلاگتان مراجعه کند.) اظهار نظر جالب و درخور شما در کامنت وبلاگ های دیگر و بحث در مورد موضوعات مطرح شده، کلیک های زیادی را به سمت وبلاگتان روانه می‌کند!

ادامه نوشته چگونه برای وبلاگمان بازدید کننده بیابیم؟!.
بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب