نوشته ها مربوط به بخش نمایشگاه های کامپیوتری

گزارش تصویری از شانزدهمین نمایشگاه الکامپ

همانطور که اطلاع دارید، شانزدهیمن نمایشگاه ایران الکامپ از دیروز (۱۷ آبان ۱۳۸۹)، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. اصولا در این چند ساله همگان به این نتیجه رسیده‌اند که الکامپ، بالاترین سطح نمایشگاه‌های کامپیوتری در ایران را دارد و امسال نیز، مثل سال‌های گذشته شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی را می‌شد در آن پیدا کرد.

elecomp-2010-weblogina-1.jpg

با اینکه دیروز اولین روز برگزاری این نمایشگاه بود اما بازدید کنندگان در حد قابل قبولی در آن حضور پیدا کرده بودند. هنگامی که وارد درب ورودی نمایشگاه می‌شوید، اولین تغییری که نسبت به سال گذشته مشاهده می‌کنید، بلیتی شدن ورودی نمایشگاه است. برای بازدید از الکامپ باید مبلغ ۱۰۰۰ تومان ورودی پرداخت کنید تا بتوانید کارت بازدید از نمایشگاه را گردنتان کنید!

ادامه نوشته گزارش تصویری از شانزدهمین نمایشگاه الکامپ.
بالاي صفحه

گزارش تصویری از چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

همین ابتدای کار بگویم که اگر هنوز موفق نشده‌اید که این نمایشگاه را ببینید و یا احساس می‌کنید که فرصت دیدن آن‌را نخواهید داشت هیچ نگران نباشید! بلعکس، خوشحال شوید چرا که وقت‌تان بیهوده تلف نشده است. این چهارمین سال پیاپی است که نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که در میانه راه، پیشوند "بین‌المللی" را نیز به خود اضافه کرد، در حال برگزاری است. نمایشگاهی که کاربران دیجیتال همه‌ساله انتظار برگزاری بهتر آن‌را دارند و هر‌بار، به امید سال بعد، از وجود نواقص و مشکلات عدیده آن چشم پوشی می‌کنند.

digital-media-fair-1.jpg

نمایشگاه امسال از ۱۵ مهر آغاز شد و تا ۲۴ مهر ماه نیز ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه در ۶ دسته مختلف که شامل پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها، نرم‌افزارهای رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه، هنرهای دیجیتال، بازی‌های رایانه‌ای و پژوهش، فناوری و نو‌آوری است، طبقه‌بندی شده است. البته مانند سال‌های گذشته، رسانه‌های دیجیتال شامل نشست‌ها آموزشی نیز هست که شاید یکی از معدود نقاط قوت آن، وجود همین برنامه باشد؛ البته باز هم نمی‌توان کلیه آن‌ها را قابل قبول توصیف کرد.

ادامه نوشته گزارش تصویری از چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال.
بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب