نوشته ها مربوط به بخش سرویس های ارائه وبلاگ

Yahoo! ۳۶۰ به زودی تعطیل خواهد شد

زمزمه های تعطیلی Yahoo! ۳۶۰ حدود دو سال بود که شنیده می شد. بعد از خبر های مختلفی که از طرف یاهو در مورد این سرویس انتشار می یافت ، اینبار یاهو در آخرین پست وبلاگ Yahoo! ۳۶۰ خبر از تعطیلی این سرویس در ۱۳ ماه ژوئیه داده است.

yahoo360


ادامه نوشته Yahoo! ۳۶۰ به زودی تعطیل خواهد شد.
بالاي صفحه

24 ساعت شبانه روز ، 7 روز هفته ، پشتیبانی رایگان برای وردپرس دات کامی ها!

طی خبری که از طرف وردپرس دات کام منتشر شده است ، ساعت کاری گروه پشتیبانی این سایت از 9 صبح تا 4 بعد ازظهر به 24/7 تغییر کرده است! این تغییر از طرف وردپرس دات کام می‌تواند یک حرکت بزرگ در جامعه وبلاگ های وردپرس دات کام محسوب شود ، چرا که شما در هر ساعت از شبانه روز که به مشکل برخورد کنید می‌توانید با بخش پشتیبانی تماس و پاسخی برای رفع مشکل خود دریافت کنید.

automattic team

زمانی که پیغامی به بخش پشتیبانی wordpress.com ارسال می کنید صد در صد پاسخی از یک انسان و نه روبات دریافت می کنید که آن پاسخ احتمال قریب به یقین می‌تواند راه حل مشکل شما باشد. البته همان طور که اشاره شد این پشتیبانی فقط مربوط به وبلاگ های است که بر روی wordpress.com پشتیبانی می شوند.

البته پیشنهاد شده است که قبل از ارسال درخواست پشتیبانی حتما یک بار لیست سوالات متداول را بخوانید و یا در انجمن سایت جستجو کنید ، احتمال زیادی وجود دارد که قبلا مشکل شما از جانب فردی دیگر مطرح و پاسخ مورد نظر ارائه شده باشد.

مشخصات اعضای تیم پشتیبانی را می‌توانید در این آدرس مشاهده کنید ، آنها مهندسان با تجربه ای هستند که در automattic.com فعالیت می کنند.

در پایان من فکر می کنم که پشتیبانی در دنیای امروز حرف اول را می زند ، شاید شما هم محصولات زیادی را دیده باشید که از لحاظ کارایی وضعیت خوبی داشته اند اما عدم پشتیبانی صحیح و به موقع از طرف شرکت سازند باعث شده است که محصول مورد نظر محبوبیت خود را از دست بدهد و یا برعکس محصول کیفیت چندان مطلوبی نداشته است ، اما پشتیبانی صحیح و به موقع باعث شده است که هم کیفیت عمومی محصول بالاتر رود و هم محبوبیت بیشتری را کسب کند.

بالاي صفحه

اسپانسر‌های وبلاگینا

پی سی دانلود ایرسا وب