وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
17

ویندوز 8 را با همان سخت‌افزار مورد نیاز ویندوز‌ 7 تجربه کنید!

همواره مهاجرت کاربران از نسخه‌های قدیمی ویندوز جزو دغدغه‌ اصلی مایکروسافت بوده است. در ابتدای معرفی ویندوز ویستا، شرکت مایکروسافت یک شکست را تجربه کرد زیرا علاوه بر باگ‌های موجود، بسیاری از کاربران (به دلیل محدودیت سخت‌افزاری) نمی‌توانستند ویندوز ویستا را نصب و استفاده کنند به طوری که این روند تا زمان معرفی ویندوز ۷ نیز تا حدودی ادامه داشت.

Windows-8-4.jpg

در زمان معرفی ویندوز ۷، سخت‌افزارکامپیوتر‌های خانگی و لپ‌تاپ‌‌ها پیشرفت قابل توجهی داشت و تمایل کاربران با توجه به پیشرفت قابل توجه این ویندوز نسبت به ویستا و قوی‌تر شدن سخت‌افزار‌های موجود در بازار باعث شد که استقبال از ویندوز ۷ بیشتر شود. توجه کاربران به این موضوع دلایلی مختلفی داشته و در مقطعی روند رو به رشد و استفاده از ویندوز ۷ نسبت به ویندوز ایکس‌پی پیشی گرفت که گزارش آن را می‌توانید در این صفحه بخوانید. نگرانی از اینکه سخت‌افزارها جوابگوی ویندوز جدید نباشد یکی از مهمترین دلایل عدم تغییر نسخه ویندوز توسط کاربران بوده است.

پس از اینکه مایکروسافت تجربه‌ای را در رابطه با محدودیت سخت‌افزاری بسیاری از کاربران بدست آورد، تصمیم گرفته‌ است که در ویندوز ۸ این اشتباه خود را تکرار نکند و به کمترین سخت افزار قانع باشد. طی اخبار منتشر شده کاربران می‌توانند با پردازنده یک گیگاهرتزی، رم یک گیگابایتی، ۱۶ گیگ فضای خالی هارد دیسک و امکان اجرای DirectX ۹. ۰، ویندوز ۸ را نصب کنند که این حداقل سخت افزار مورد نیاز است و با توجه به سخت‌ افزارهای فعلی کاربران، بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد. مایکروسافت به گونه‌ای عمل می‌کند که تا جای ممکن از تعداد کاربران ویندوز قدیمی و دوست داشتنی ایکس‌پی بکاهد.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​