سوال هفته
3
اپل، iPhone 5 را این هفته معرفی خواهد کرد. طبق اولویت، چه انتظاری از آن دارید؟
از پردازنده دو هسته‌ای A5 استفاده کند
سبک‌تر و باریک‌تر شود
از دوربین 8 مگاپیکسلی استفاده کند
امکانات نرم‌افزاری جدیدی به آن اضافه شود

وبلاگینا

۲۰ تا ۹۰٪ تخفیف روزانه در همخرید

"بدون چونه تخفیف بگیرید!" در بزرگترین سایت خرید گروهی و تخفیف روزانه ایرانیان

www.HamKharid.ir

هاستینگ لینوکس

میزبانی وب برروی سرورهای قدرتمند توسعه نوین. گارانتی 30 روزه عودت وجه. پشتیبانی 24ساعته

www.novindev.com/hosting
0

نظرسنجی وبلاگینا؛ این‌بار تصمیم با شماست

در یک مجموعه، نظرات افراد می‌تواند در پیش‌برد هدف‌های آن گروه تاثیر مستقیم داشته باشد. بدون شک اگر چنین گروهی بدون توجه به این موارد، بخواهد به مسیر خود ادامه دهد، دیر یا زود ممکن است از راه اصلی خود خارج گردد. وبلاگینا همواره طی سه، چهار سال گذشته از شیوه‌های مختلفی سعی در به دست آوردن نظرات شما و اعمال آن‌ها بر رویه کلی سایت داشته است.

این‌بار نیز از طریق این نظرسنجی، قصد دریافت نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود فعالیت‌های وبلاگینا را داریم. تلاش کردیم تا سوالات و نوع پاسخ‌ها ساده و روان انتخاب شوند تا نهایتا در عرض کم‌تر از ۲ دقیقه بتوانید به کلیه موارد پاسخ دهید.

وبلاگینا به رسم یابود و تقدیر بابت زمانی که صرف شرکت در نظرسنجی می‌کنید، به قید قرعه به یکی از کاربران یک دستگاه iPod Nano اهدا خواهد کرد. شما تا پایان روز جمعه (۱۷ تیر) فرصت دارید تا در نظرسنجی شرکت نمایید.

تمدید زمان نظرسنجی

به دلیل ازدیاد کاربران جهت شرکت در نظرسنجی، تاریخ اعلام شده تا یکشنبه، ۱۹ تیر ۸۹ تمدید می‌شود. اگر هنوز فرصت شرکت در نظرسنجی را نداشته‌اید، همین حالا شروع کنید!

برنده نظرسنجی!

از همه شما کاربرانی که در نظرسنجی وبلاگینا شرکت کردید تشکر ویژه‌ای داریم. طبق اعلام قبلی، حالا فرصت آن رسیده تا برنده خوش شانس این مسابقه را معرفی کنیم. جواد احمد زاده، شرکت کننده شماره ۱۲۳ این نظرسنجی، برنده آیپاد نانوی در نظر گرفته شده برای این برنامه هستند. امیدواریم بتوانیم در فرصت‌های آتی، مجددا از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما نهایت استفاده را ببریم.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...
​ ​
​​