وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
0

کاربران گوگل پلاس تنها ۳ دقیقه در ماه را صرف این شبکه می‌کنند

به‌نظر می‌رسد بر خلاف همه تلاش‌ها و هزینه‌های گوگل برای رونق دادن به شبکه جدید اجتماعی خود، آمار استفاده از این سرویس، شدیدا رو به کاهش است. بنا به گزارش وال استریت ژورنال و بر اساس آمار سرویس comScore، میزان زمان صرف شده کاربران در شبکه اجتماعی گوگل پلاس برای ماه‌های دسامبر تا ژانویه، تنها ۳ دقیقه بوده است.

google-plus-3min-1.jpg

آمار جدید منتشر شده نشان می‌دهد علاقه کاربران به گشت و گذار در این شبکه و صرف زمان در آن، به مرور رو به کاهش است. از طرفی، گوگل پلاس در زمینه رشد صفحات برندها نسبت به توییتر، در جایگاه بهتری قرار دارد.

google-plus-3min-2.jpg

در حال حاضر، تعداد کاربران شبکه اجتماعی گوگل پلاس حدود ۹۰ میلیون نفر تخمین زده می‌شود که از این میزان، حدود ۶۰ درصد از آن‌ها به‌صورت روزانه با این سایت تعامل دارند. بر اساس این آمار، در بین شبکه‌های اجتماعی فعال در وب، فیس‌بوک در صدر فهرست نتایج قرار گرفته است.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک با استفاده از ۴۰۵ دقیقه زمانی که هر کاربر در ماه برای سپری کردن زمان خود در این سایت صرف می‌کند، رتبه اول لیست را از آن خود کرده است. پینترست که این روزها خبرهای زیادی در رابطه با آن می‌شنویم، با ۸۹ دقیقه، همراه با تامبلر (با زمان مشابه)، رتبه دوم را دارد.

شبکه‌های لینک‌دین، توییتر و مای اسپیس به ترتیب با ۲۱، ۱۷ و ۸ دقیقه زمانی که در ماه از کاربران‌شان می‌گیرند، جایگاه‌های بعدی این فهرست را کسب کرده‌اند.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​