وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
6

معرفی هفته: لغو اشتراک از همه خبرنامه‌های ایمیلی با Unroll.me

این روزها صندوق ایمیل‌های ما پر است از خبرنامه‌های ایمیلی، ایمیل‌های کاری، اخبار رسمی شرکت‌ها، هرزنامه‌ها و صدها نوع ایمیل دیگر. گاهی تفکیک همه این ایمیل‌ها، خارج از عهده و زمان روزانه ما به‌نظر می‌رسند و طبیعتا برای برنامه‌ریزی و مرتب‌سازی بهتر آن‌ها، نیاز به راه‌حل‌هایی خواهیم داشت که گزینه‌های مدیریت بهتری را در اختیارمان قرار دهند.

Unroll-email-1.jpg

سرویس Unroll.me که چند روزی بیشتر از زمان تاسیس آن نمی‌گذرد به کاربران این اجازه را می‌دهد که بتوانند به‌سادگی، با مشاهده لیست خبرنامه‌هایی که در آن عضو هستند، آن‌ها را مدیریت نمایند.

Unroll-email-2.jpg

این سرویس بر اساس جستجو در میان ایمیل‌های شما، خبرنامه‌هایی که در آن‌ها عضو هستید را شناسایی می‌کند. در واقع Unroll.me از طریق سیستم هوشمند خود باعث می‌شود بتوانید لیستی ساده و کامل از خبرنامه‌هایتان را مشاهده کنید؛ اشتراک‌تان را از آن‌هایی که غیر ضروری هستند لغو کنید و یا دریافت آن‌ها را در یک روز به ساعتی خاص موکول نمایید.

سرویس Unroll.me در همین مدت کوتاه توانست نظر سایت‌ها و خبرگزاری‌های فراوانی را جلب خود نماید. این سایت در حال حاضر به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی شده است و برای استفاده از آن نیاز به دعوت‌نامه دارید. برای این‌کار به این‌جا بروید و یا از این آدرس درخواست دعوت‌نامه خود را ارسال نمایید.

اگر سرویس‌های دیگری را در زمینه مدیریت صندوق ایمیل سراغ دارید، آن‌را به ما معرفی کنید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​