سونی‌اریکسون در زمینه تولید گوشی‌های تلفن همراه، همواره سیاست‌های مناسبی به‌خرج داده است. شرکتی که اصولا سعی کرده سهام بازاری را که در دست دارد حفظ کند و با جهش‌های بسیار خاص، پیشرفت‌های مختلفی را برای خود رقم بزند. تلفن‌های تولیدی سونی، از خیلی از جهات، نکات بارز و قابل توجهی دارند که آن‌ها را با سایر رقبای خود متمایز می‌نماید.

se-mwc-2011-invite.jpg

حالا نیز با نزدیک شدن به کنگره وب موبایل (MWC) در بارسلون، این شرکت خبر جدیدی را منتشر کرده است. طبق وعده سونی‌اریکسون، این کمپانی قرار است تا در این کنگره از اعضای جدید خانواده Xperia پرده‌برداری کند. چند ماهی هست که اخبار گوشی پلی‌استیشن سونی‌اریکسون در سایت‌های فناوری مورد بحث قرار می‌گیرد. تلفنی که احتمالا سونی آن‌را با نام رسمی Xperia Play معرفی خواهد کرد.

انتظار می‌رود که سونی علاوه بر تلفن بازی آندرویدی خود، Anzu را نیز به کاربران معرفی نماید. تلفنی که مشخصاتی نظیر X10 دارد؛ اما با ویژگی‌هایی متمایز. از حالا تا روز ۱۳ فوریه، حدود ۵۰ روز زمان باقی است و احتمالا سونی دوباره اخباری را در این زمینه منتشر خواهد کرد. باید صبر کرد و دید رقیبان این شرکت، چه ایده‌هایی را برای عرضه در MWC با خود به همراه می‌آورند.