وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
0

سونی شکل جدیدی از تلویزیون‌ها را تولید می‌کند

وضعیت سونی در بازار لوازم الکترونیک چندان جالب توجه نیست. آمارها و گزارش‌هایی که از میزان فروش مالی شرکت‌ها منتشر می‌شود، نشان می‌دهد که غول ژاپنی روز به روز به ضرر دهی خود ادامه می‌دهد و این رویه با وجود شرکت‌های رقیبی که محصولات مشابه سونی را تولید و در بازارهای مختلف جهان عرضه می‌کنند، سخت و سخت‌تر می‌گردد.

video-tab-600.jpg

Howard Stringer، مدیرعامل سونی در برنامه‌ای که روز گذشته به میزبانی وال‌استریت‌ژورنال برگزار می‌شد، خبر از ارائه نوع جدیدی از تلویزیون‌ها را از طرف سونی داد. او در خلال صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که بخش تحقیق و توسعه این شرکت پس از پنج سال تلاش در این زمینه، نهایتا آن‌چه که مناسب عرضه به کاربران است را آماده کرده است.

سونی در حال حاضر ۴ بخش مختلف (تبلت، موبایل، تلویزیون و PC) را برای همگام کردن ویژگی‌ها و ادغام کردن امکانات آن‌ها در اختیار دارد و برای این منظور، در صورتی که سازماندهی مناسبی صورت بگیرد، خواهد توانست تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های جدید را در این قالب معرفی نماید.

احتمالا در نمایشگاه CES 2012 باید شاهد این نوآوری‌های سونی در بخش تلویزیون‌ها و حتی بخش‌هایی مانند تلفن‌های هوشمند باشیم.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​