وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
2

معرفی هفته: جستجو در سرویس‌های گوگل و توییتر با CloudMagic

اشتراک در سرویس‌های مختلف، مدیریت داده‌ها و یافتن اطلاعات در آن‌ها را دشوار می‌کند. همه ما ممکن است در طی روز بارها نیاز داشته باشیم تا با استفاده از یک کلمه کلیدی، به‌دنبال پیدا کردن اطلاعات خاصی در برخی سرویس‌ها باشیم. مثلا ممکن است روی تلفن هوشمند خود به‌نبال یکی از مخاطبین بگردیم و یا در جیمیل قصد پیدا کردن ایمیل خاصی را داشته باشیم.

cloudmagic-1.jpg

سرویس کلاد مجیک این امکان را به شما می‌دهد تا از طریق اپلیکیشن‌های آیفون و اندروید، یا افزونه‌های کروم و فایرفاکس و یا حتی از طریق سرویس وب آن بتوانید در جیمیل، Google Apps و توییتر خود جستجو کنید اما این جستجو، مزایایی نسبت به جستجوهای اصلی این سرویس‌ها در اختیار دارد.

cloudmagic-3.jpg

کاری که CloudMagic برای شما انجام می‌دهد این است که در یک مکان، امکان جستجوی بلادرنگ را به شما می‌دهد. کافی است که کلمه کلیدی خود را در گوشی و یا در مرورگر خود وارد کنید تا CloudMagic در همان‌جا، نتایج را در جیمیل، تقویم گوگل، گوگل داکز، فهرست مخاطبین و توییتر به شما نمایش دهد. شما می‌توانید به‌سادگی انتخاب کنید که در کدام سرویس قصد جستجو را دارید تا CloudMagic بلافاصله این کار را برای شما انجام دهد.

برای استفاده از این سرویس کافی است تنها اکانت‌های گوگل و توییتر خود را به آن متصل کنید و بقیه کارها را به CloudMagic بسپارید. نسخه وب، نسخه اندروید، نسخه iOS، افزونه کروم و افزونه فایرفاکس CloudMagic از لینک‌های مربوطه قابل دسترسی و دریافت است.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​