سوال هفته: آیا با تغییرات جدید فیس‌بوک موافقید؟

نوشته آرش زاد 02 مهر 1390

هفته پیش در مورد بخش جدید وبلاگینا با شما صحبت کردیم و قرار بر این شد تا از این‌پس، شنبه‌ها سوالی را با توجه به اتفاقات رخ داده در دنیای فناوری طی هفته قبل مطرح نماییم و نظرات شما را جمع‌آوری کنیم. سوال اول را در مورد موفقیت مایکروسافت برای ارئه نسخه جدید ویندوز از شما پرسیدیم و تعداد بسیار زیادی نظر در این رابطه دریافت کردیم.

سوال این هفته درباره تغییرات فیس‌بوک، معرفی تایم‌لاین جدید و نظر شما در رابطه با این تغییرات است. از دکمه کنار صفحه در وبلاگینا می‌توانید در نظرسنجی این هفته شرکت کنید.

اما نمودار زیر بر اساس نتایج نظرات دریافت شده شما درباره سوال هفته گذشته تهیه شده است. تعداد ۶۳ درصد کاربران عقیده دارند که مایکروسافت می‌تواند موفقیت ویندوز 7 را برای نسخه جدید سیستم‌عامل خود تکرار نماید، ۱۴.۳ درصد آن‌ها گفته‌اند که فعلا نمی‌توان در این‌باره نظر داد و ۱۴.۲ درصد نیز می‌گویند این سیستم‌عامل مانند ویندوز 7 موفق نخواهد شد. ۸.۵ درصد از کاربران نیز عقیده دارند شکست ویندوز ویستا مجددا برای این نسخه از سیستم‌عامل مایکروسافت تکرار خواهد شد.

برنده سوال هفته اول وبلاگینا، آقای محمد جباری است. به‌زودی برای ارسال جایزه درنظر گرفته شده با ایشان تماس گرفته خواهد شد.