وبلاگینا

استخدام برنامه نویس ارشد وب

مسلط بر PHP/mySQL - حقوق و مزایای مکفی

www.novinafzar.net/jobs
42

سوال هفته: پرسش و پاسخ وبلاگینا با کاربران

در طول هفته اتفاقات مختلفی در دنیای فناوری رخ می‌دهد. شرکت‌های بزرگ، خبرهای متعددی را منتشر می‌کنند، ‌تبلت‌ها و گوشی‌های جدیدی به بازار معرفی می‌شوند و شایعات زیادی ممکن است در سطح وب پخش شود. از تمام این اتفاقات می‌توان سوالات متنوعی را مطرح کرد که دانستن پاسخ کاربران نسبت به آن‌ها و به دست آوردن آمار و ارقام مختلف، می‌تواند برای همه ما جالب باشد.

ما بخش "سوال هفته" را به همین منظور ایجاد کردیم تا هر شنبه، بسته به اتفاقات هفته گذشته، سوالی را مطرح کنیم و پاسخ‌های شما را در رابطه با آن موضوع دریافت نماییم. از شنبه تا پنجشنبه هر هفته فرصت دارید تا به سوال مربوط به آن دوره پاسخ دهید و در نظرسنجی وبلاگینا شرکت کنید. برای این‌کار کافی است به وبلاگینا بیایید و روی دکمه کنار صفحه کلیک کنید.

برای شروع، ما سوالی را درباره سیستم‌عامل جدید مایکروسافت و نظر شما در مورد موفقیت ویندوز 8 مطرح کرده‌ایم. وبلاگینا اطلاعات و جواب‌های هر هفته را، شنبه بعد با معرفی یک یا چند برنده به قید قرعه منتشر می‌کند. امیدواریم این بخش بتواند نظرات مختلف شما را به نحو مناسبی گردآوری و ارائه نماید. قطعا پیشنهادات شما در این زمینه به تکمیل این موضوع کمک شایانی خواهد نمود.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​