وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
0

پلی استیشن VITA فروش جالبی ندارد

سونی تبلیغات زیادی را برای کنسول بازی جدید خود به‌نمایش گذاشته بود. این شرکت با معرفی PS VITA و اضافه کردن امکانات و ویژگی‌های جذابی به محصول خود قصد داشت تا علاوه بر جلب رضایت کاربران خود، فروش مناسبی را در مقایسه با دیگر رقیبان موجود در بازار تجربه کند. اما با عرضه اولیه این کنسول در ژاپن، همه‌چیز آن‌طور که سونی دوست داشت پیش نرفت.

sony-ps-vita1.jpg

تنها چند روز پس از عرضه این محصول در کشور ژاپن، کاربران زیادی نسبت به وجود مشکلات فنی نظیر خاموش و روشن کردن دستگاه اعتراض کرده بودند اما چند روز بعد، David Wilson یکی از مدیران سونی در انگلستان، وجود چنین این ایرادات را رد کرد و مشکلات موجود در PS VITA را نادرست خواند.

او حتی با اشاره به سایت ژاپنی سونی که نسبت به این موضوع از کاربران عذرخواهی کرده بود نیز گفت این موضوع به‌دلیل وجود مشکل در بخش Technical Help بوده و ارتباطی به مسئله عنوان شده از سوی کاربران ندارد. تمام این مباحث در حالی اتفاق می‌افتاد که ویدیوهای متعددی از کاربران در یوتیوب، وجود مشکلاتی نظیر قفل شدن بی‌دلیل دستگاه را نشان می‌داد.

در ۴۸ ساعت اولیه فروش کنسول VITA که از ۱۷ دسامبر آغاز شده بود، سونی موفق شد ۳۲۴.۷۵۹ دستگاه به‌فروش برساند اما تا انتهای هفته ۲۵ دسامبر، این میزان تنها به ۷۲.۴۷۹ دستگاه رسید؛ عددی که خود گویای تاثیر منفی نظرات کاربران در فروش PS VITA را نشان می‌دهد. در مقایسه با کنسول 3DS نیتندو، این شرکت توانسته در همین بازه ۴۸۲.۲۰۰ دستگاه به‌فروش برساند.

هرچند که بخشی از این موضوع به بحث قیمت هر دو دستگاه برمی‌گردد اما قطعا مشکلات ایجاد شده برای سونی در فروش VITA، تاثیر زیادی روی این مسئله گذاشته است. باید منتظر ماند و دید تصمیمات بعدی سونی در این رابطه چگونه می‌تواند نظر کاربران را به‌سوی این شرکت و محصول جدیدش، آن‌طور که باید جذب کند.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​