وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
12

رپورتاژ آگهی: Picuu ایده‌های‌تان را چاپ می‌کند

برای این‌که بتوانید خاص باشید، باید تا اندازه‌ای برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. خیلی از ما، وسایل شخصی به‌خصوصی داریم که شاید نمونه آن‌ها را نتوانیم در جای دیگری پیدا کنیم. تی‌شرت‌ها، ماگ‌ها، قلم‌ها و خیلی موارد دیگر از جمله این وسایل هستند که یا به‌دست خودمان طراحی شده‌اند و یا برای ساخت آن‌ها از شخص یا سرویس دیگری کمک گرفته‌ایم.

picuu-1.jpg

در وب، سرویس‌های مختلفی برای سفارش و چاپ تی‌شرت‌های اختصاصی، ماگ‌های رنگی، پیکسل و موارد دیگری از این دست وجود دارد اما نکته‌ای که باعث می‌شود نتوانیم از این نوع وسایل استفاده کنیم، عدم امکان خرید از این‌گونه سایت‌ها به‌دلیل ایرانی نبودن‌شان و یا هزینه بالای پستی برای سفارش آن‌ها در ایران است. از طرفی، سایت‌های اندکی که برای این منظور در وب ما ایجاد شده‌اند نیز ممکن است کیفیت چندان جالبی نسبت به سایر نمونه‌ها نداشته باشند. اما ما به شما سرویس جدیدی را معرفی خواهیم کرد که بتوانید ایده‌هایتان را چاپ کنید و یا حتی آن‌ها را بفروشید!

picuu-2.jpg

پیک یویو، سرویسی است که به کمک آن می‌توانید تی‌شرت، ماگ، موس‌پد، پیکسل و یا پازل‌های مختلفی را سفارش داده و برای خود خریداری کنید. برای هر کدام از این موارد قادر خواهید بود تا طرح اختصاصی خود را آماده کرده و قبل از سفارش، آن‌را روی طرح‌تان مشاهده نمایید.

کار با پیک یویو و سفارش طرح در آن بسیار ساده است. از بین مدل‌های مختلفی که سایت آن‌ها را برای‌تان آماده کرده می‌توانید تی‌شرت، ماگ و یا پیکسل‌تان را سفارش دهید و یا سری به فروشگاه‌های شخصی موجود در آن بزنید؛ مثلا این فروشگاه!

حتی اگر خودتان سلیقه و هنر طراحی داشته باشید می‌توانید یک فروشگاه اختصاصی برای خود ایجاد کرده و کارهای‌تان را به نمایش بگذارید و برای‌شان مشتری پیدا کنید تا در سود حاصل از فروش آن‌ها شریک شوید.

picuu-3.jpg

ارسال رایگان برای خریدهای بالای ۳۹ هزار تومان، تخفیف برای چاپ‌های تیراژ بالا و امکان خرید و سفارش کوپن جهت هدیه به دیگران، از جمله مزیت‌هایی است که پیک یویو در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر مانند گیک‌ها دوست دارید تا در ماگ اختصاصی خود چای بنوشید و یا تی‌شرتی با طرح خاص خود را داشته باشید، همین حالا عضو پیک یویو شوید تا علاوه بر این‌ها، یک پیکسل رایگان نیز هدیه بگیرید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​