معرفی گوشی جدید واکمن سونی اریکسون با مسابقه زنده موسیقی

نوشته آرش زاد 18 دي 1390

واکمن را یادتان هست؟ شاید این روزها دیگر کسی از واکمن استفاده نکند، اما این نام برای خیلی‌ها نوستالژی شیرین روزهایی نه چندان دور را به ذهن می‌آورد و برای جوان‌ترها نمادی است از پیوند قدیمی موسیقی و فناوری. مسابقه‌ای که این روزها به‌ابتکار سونی‌اریکسون و با هم‌کاری مجله چلچراغ در حال برگزاری است، دوباره نام واکمن را زنده کرده است.

واکمن سونی اریکسون

این مسابقه اینترنتی در حقیقت برنامه‌ای برای معرفی یکی از گوشی‌های جدید سونی‌اریکسون با نام Live with Walkman است (بررسی کامل این گوشی را همین هفته می‌توانید در وبلاگینا مشاهده کنید)، گوشی‌ای با قابلیت‌های ویژه برای گوش کردن و پخش موسیقی. این مسابقه که با نام «مسابقه بزرگ موسیقی پاپ ایران» برگزار می‌شود، به‌مدت بیست روز ادامه خواهد داشت و در آن، هر روز یک سوال در رابطه با موسیقی پاپ امروز ایران مطرح می‌شود؛ به این ترتیب این مسابقه به‌نوعی حال و هوای «لایو» یا زنده هم در بر دارد.

در این مسابقه برخی از چهره‌های شناخته‌شده و قدیمی مجله‌ی چلچراغ در طراحی پرسش‌ها و در نظارت و داوری آن حضور خواهند داشت و برای برندگان مسابقه نیز جوایز متعددی شامل یک سفر پنج روزه به دوبی و تعدادی گوشی Live with Walkman سونی اریکسون در نظر گرفته شده است.

برای شرکت در این مسابقه باید ابتدا در سایت آن ثبت نام کنید و پس از آن به‌مدت بیست روز (از تاریخ مشخص‌شده) به سوالاتی که هر روز در سایت قرار می‌گیرد پاسخ دهید. در ضمن می‌توانید از طریق صفحه‌ای که در سایت در نظر گرفته شده، از دوستان خود نیز برای شرکت در مسابقه دعوت کنید تا امتیازی را از این بابت نصیب خود نمایید.