وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
2

پارس سامتل به جمع نمایندگان سامسونگ در ایران پیوست

سامسونگ که این روزها فعالیت‌های گسترده‌ای را در کنار سایر رقیبان خود در بازار ایران دارد، تلاش کرده تا با تسهیل فرایند خرید و دریافت مدل‌های مختلف گوشی‌های خود توسط مشتری، این راه را هموار نماید. دیروز در اولین کنفرانس خبری شرکت پارس سامتل، این مجموعه به‌طور رسمی به‌عنوان یکی از نمایندگان شرکت سامسونگ در زمینه تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها در ایران معرفی شد.

pars-samtel-1.jpg

شروین فریگام، مدیرعامل پارس سامتل در این نشست خبری با بیان موفقیت سامسونگ در کسب جایگاه اول فروش گوشی‌های هوشمند در بازار ایران گفت: سامسونگ در سال جاری و با یک تغییر استراتژی در بخش تولید گوشی‌های هوشمند، توانست رتبه اول در بخش تولیدکنندگان تلفن همراه را به خود اختصاص دهد که با توجه به سیاست‌های جاری شرکت به نظر می‌رسد که این مکان برای سال‌های آینده هم در اختیار این تولید کننده باقی بماند.

pars-samtel-2.jpg

وی با اشاره به افزایش تعداد نمایندگان فروش محصولات سامسونگ اضافه کرد: افزایش تعداد نمایندگان فروش در نهایت به نفع مصرف کنندگان نهایی است چرا که با ایجاد رقابت در بازار، این مصرف کنندگان هستند که می‌توانند از بین انبوهی از مدل‌های متنوع یک برند، با توجه به توان مالی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

سال گذشته در کشور نزدیک به ۳۰ درصد بازار در اختیار گوشی‌های هوشمند بود اما امسال این عدد به مرز ۵۰ درصد نزدیک شده است که البته این آمار با آنچه در جهان اتفاق می‌افتد بسیار نزدیک است. مدیرعامل پارس سامتل ضمن بیان این نکته که مهم‌ترین فاکتور در بخش گوشی‌های هوشمند آن است که کاربر بتواند قدرت انتخاب داشته باشد، افزود: شاید کاربری نیاز به صفحه نمایش با کیفیت نداشته باشد اما قدرت پردازنده گوشی برای او مهم باشد. شاید کاربر دیگری امکانات عکس و فیلمبرداری برایش مهم باشد و حتی ممکن است برخی نیز کیفیت و اندازه صفحه نمایش در کنار پردازنده‌ای پر قدرت برایشان از هر فاکتور دیگری مهم‌تر باشد. همین مهم در کنار انبوهی از تنوع محصولات قدرت تصمیم گیری بیشتری به کاربران می‌دهد.

pars-samtel-3.jpg

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در کنفرانس دیروز مطرح شد، امکان خرید آنلاین و تلفنی گوشی‌های سامسونگ به‌صورت مستقیم از گارانتی اصلی پارس سامتل است. هدف از این کار، ورود به بخش خرده‌فروشی از سوی این شرکت مطرح شده است.

فریگام در پایان با اشاره به امکانات گوشی های هوشمند سامسونگ افزود: سامسونگ تنها سازنده‌ای است که با سرمایه‌گذاری در بخش نرم‌افزار داخلی متناسب با فرهنگ ایرانی، برنامه‌های کاربردی بسیاری تولید کرده است که این برنامه‌ها به شکل رایگان روی گوشی‌های هوشمند سامسونگ نصب و در اختیار کاربران آن قرار می‌گیرد.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​