هنگام آغاز نمایشگاه CES، شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ سعی می‌کنند تا قبل از شروع آن، تبلیغات گسترده‌ای را روی محصولات جدید خود منتشر نمایند. موتورولا یکی از شرکت‌هایی است که از چند هفته گذشته، اخبار زیادی را در مورد تبلت جدید خود ارائه داده که احتمالا در خبرها آن‌را خوانده‌اید. دیروز نیز در سایت‌ها و وبلاگ‌های فناوری انگلیسی، ویدیوی کوتاهی از کلیپ تبلیغاتی این شرکت در رابطه تبلت جدیدش پخش شد.

motorola-posts-countdown-timer-to-android-tablet.jpg

موتورولا سعی داشت تا در این ویدیو، با دست انداختن تبلت‌های اپل و سامسونگ، از تبلت متفاوت با سیستم‌عامل خاص خود تبلیغ کند. اما امروز نیز موتورولا دست به اقدام تبلیغاتی دیگری زد و شمارش معکوسی را در سایت خود قرار داد. زمان این شمارش از ۱۴ روز آینده خبر می‌دهد. زمانی که نمایشگاه CES کار خود را آغاز کرده و موتورولا فرصت ایده‌آلی برای رونمایی از تبلت‌ش را دارد.

عنوان روز شمار موتورولا جالب است. آن‌ها در بالای صفحه نوشته‌اند: "Ready To Skip A Generation". معنی این جمله تنها یک مفهوم را می‌رساند و آن، سیستم‌عامل تبلت این شرکت است. موتورولا خواسته تا با بیان این جمله، پرش از آندروید ۲.۳ به نسخه ۳ را به رخ رقیبان خود بکشد. باید منتظر ماند تا روز موعود فرا برسد.