این‌روزها، ارسال و دریافت پیامک از متداول‌ترین کارهای روزانه کاربران ایرانی است. همه ما در طی روز ممکن است چندین پیامک دریافت کنیم و به آن‌ها پاسخ دهیم. بر همین اساس، مدتی است که تبلیغات پیامکی از طُرق مختلف در بین افراد رایج شده است. استفاده از این روش روز به روز محبوب‌تر می‌شود چرا که هم در مقایسه با نمونه‌های دیگر، ارزان‌تر است و هم از گزینه‌های دیگر جدیدتر به‌نظر می‌رسد. اما باید به این نکته توجه داشت که تا زمانی این شیوه در مقیاس ایده‌آل قابل بهره‌برداری است که رو به مزاحمت نرود و به نوعی تبدیل به تبلیغات زرد نشود.

locopoc-sms-first.gif

با توجه به این موارد، شما می‌توانید سرویس‌های مختلفی را در سطح وب بیابید که با در اختیار گذاشتن پنل، امکان ارسال و دریافت اس ام اس را برایتان فراهم می‌سازد. قصد ما معرفی همه این سرویس‌ها نیست؛ بلکه هدف‌مان معرفی یکی از جدیدترین و در عین حال، کامل‌ترین سرویس‌های ارسال پیامک ایرانی است که می‌تواند تبدیل به بهترین گزینه برای افرادی شود که به دنبال سرویس‌های اس‌ام‌اس پنل می‌گردند.

سرویس ارسال و دریافت پیامک لوکوپوک، با توجه به نیاز کاربران ایرانی و شناسایی کلیه خواسته‌های آنان، چند ماهی است که راه‌اندازی شده است. سرویسی که یکی از زیر مجموعه‌های درگاه تجاری لوکوپوک است و امکانات متنوع بسیاری را برای این منظور در اختیار شما قرار می‌دهد.

locopoc-sms-1.jpg

عضویت در این سرویس و استفاده ۱ ساله از خدمات و پنل کامل آن نیازمند پرداخت حق عضویت ۹۹ هزار تومانی است. پس از پرداخت، پنل این سرویس به همراه یک شماره منحصر ۱۴ رقمی در اختیارتان قرار می‌گیرد و می‌توانید بنا به نیاز خود با خرید اعتبار، اقدام به ارسال و دریافت پیامک نمایید. مهم‌ترین نکته در مورد این‌گونه سرویس‌ها، وجود رابط کاربری ساده و در عین حال قدرتمند است که با ورود به این سیستم خواهید دید که همه چیز در عین سادگی برایتان فراهم است. وجود مِنوهای مختلف و تنظیمات متنوع، دست شما را برای انجام هرگونه عملی باز می‌گذارد.

locopoc-sms-3.jpg

سرویس پیامک لوکوپوک به شما امکان ارسال بیش از ۱۰۰۰ پیامک در کمتر از ۱ دقیقه به لیست دفترچه شما همراه با نام شخصی افراد را می‌دهد. در پی آن نیز می‌توانید گزارش کاملی از از پیامک‌های ارسالی خود دریافت کنید و ببینید که پیام ارسالی شما به کدام کاربران رسیده است.

locopoc-sms-4.jpg

البته استفاده از سرویس‌های ارسال پیامک تنها برای تبلیغات کاربرد ندارد. شما می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده‌های متنوعی نظیر خبر رسانی، ایجاد مسابقه یا نظر سنجی و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهید. با استفاده از این سرویس خواهید توانست قوانین مختلفی را برای خود تعیین نمایید. می‌توانید به طور خودکار برای کسانی که به شما پیامک می‌زنند (بسته به متن پیامک‌شان)، جوابی مختص آن‌ها ارسال نمایید. قادرید تا با مشخص کردن تاریخ و ساعت خاصی در آینده، به افراد موجود در لیست‌تان پیامک ارسال کنید. می‌توانید از لیست شماره‌های تلفن‌تان خروجی بگیرید و یا لیست افراد خود در نرم‌افزارهایی نظیر اوتلوک را در آن وارد نمایید و ...

locopoc-sms-5.jpg

شاید بهتر باشد برای مشاهده امکانات کامل سرویس پیامک لوکوپوک، به این صفحه مراجعه کنید یا کاتالوگ توضیحات تکمیلی آن‌را دانلود نمایید. مطمئنا استفاده از این سرویس با توجه به ظاهر جذاب و امکانات متنوع در کنار قیمت مناسب می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. اگر برای اولین بار و با کمک این رپورتاژ در وبلاگینا با این سرویس آشنا شده‌اید نیز می‌توانید از ۱۰ درصد تخفیف در حق عضویت برخوردار شوید. ما همواره سعی می‌کنیم تا بهترین سرویس‌ها و محصولاتی که مناسب استفاده شما کاربران است را معرفی نماییم تا بلکه از این طریق، باعث راهنمایی هرچه بیشتر شما در یافتن گزینه‌های بهتر گردیم. اگر نظری در مورد این سرویس دارید می‌توانید آن‌را همین‌جا مطرح نمایید.