وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
6

پلتفرم iOS برای بازی و اندروید برای سایر اپلیکیشن‌ها!

کاربران پلتفرم اندروید یا iOS، هر کدام دلایل موجه برای حمایت از پلتفرم‌های محبوب خود دارند. آمارهایی که منتشر می‌شود نیز به صورت دقیق دلایل این محبوبیت‌ها را شرح می‌دهد. اگر به بیشترین اپلیکیشن‌های دانلود شده برای این دو پلتفرم نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که کاربران iOS نسبت به کاربران اندرویدی، بیشتر بازی دریافت می‌کنند.

Android-VS-iOS.jpg

در تحلیلی که توسط xyologic انجام شده است، نشان می‌دهد بیشترین اپلیکیشن‌های دریافت شده طی یک بازه زمانی مشخص برای iOS مربوط به بازی‌ها بوده است به طوری که اگر کل میزان دریافتی را به دو دسته بازی و اپلیکیشن تقسیم کنیم، سهم اندرویدی‌ها، 91.5 میلیون اپلیکیشن در مقابل 33.4 میلیون بازی بوده و برای iOS، میزان دریافت بازی 71.6 میلیون بازی در مقابل 25.6 میلیون اپلیکیشن است. همچنین در 150 اپ برتر برای هر یک از این پلتفرم‌ها، برای اندروید 65‌تای آن بازی است در صورتی که در iOS، حدود 100 عدد بازی دیده می‌شود.

این میزان محبوبیت بازی‌ها در iOS، رابطه مستقیمی با توسعه دهندگان این پلتفرم دارد. در کنار این، تنوع بالا در بازی‌های iOS، کاربران را به سمت دریافت بازی‌های جدید و محبوب نیز سوق می‌دهد و از عوامل افزایش سهم بازی‌ها است. نظر شما در مورد این آمار چیست؟، آيا شما هم به بازی‌ها بیشتر از اپلیکیشن‌ها اهمیت می‌دهید؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​