وبلاگینا

استخدام برنامه نویس ارشد وب

مسلط بر PHP/mySQL - حقوق و مزایای مکفی

www.novinafzar.net/jobs
4

اینتل با سیستم‌عامل اندروید وارد بازار تبلت‌ها می‌شود

از وقتی که اینتل اعلام کرد نمی‌خواهد بیش از این تبلت‌هایی با سیستم عامل نوکیا Meego و ویندوز8 (که برای کار با تبلت‌ها و پردازنده‌های ARM بهینه‌سازی شده است و البته به این زودی‌ها وارد بازار نخواهد شد) تولید کند، به نظر می‌رسد این کارخانه‌ی بزرگ پردازنده‌ی دنیا قصد دارد دوباره در سال جدید وارد بازار داغ تبلت‌ها از طریق سیستم‌عاملی جایگزین یعنی سیستم‌عامل محبوب کمپانی گوگل معروف به اندروید شود.

intel-android-honeycomb.jpg

بعضی گزارش‌ها حاکی از آن است که این کمپانی بزرگ دنیا قصد دارد تبلت‌هایی با سیستم‌عامل آندروید را در سال جاری وارد بازارهای جهانی کند. در این پروژه که PRC Plus لقب گرفته است، شاهد ارائه‌ی تبلت‌های اینتل با سیستم‌عامل Android 3.0 و یک پردازنده‌ی اختصاصی هستیم که نوید یک تبلت خوب را به کاربران می‌دهد.

با توجه به اعلام رسمی اینتل، این شرکت موفق به دریافت هسته‌ی Honeycomb از گوگل شده است که البته این اتفاق در فصل نخست سال جاری میلادی اتفاق افتاده بود و جای تعجبی ندارد.

همانطور که می‌دانید پردازنده‌های x86 اینتل که تا کنون تولید می‌شده‌اند مصرف انرژی بالایی داشتند که پردازنده‌های نسل جدید این شرکت یعنی ARM تا حدودی در این قضیه پیشرفت داشته‌اند اما اینتل قصد متوفق کردن تولید پردازنده‌های قبلی خود را ندارد.

کمپانی اینتل فقط اعلام کرده که تبلت‌هایی با سیستم‌عامل Honeycomb اندروید به بازار ارائه خواهد کرد ولی مشخصات دیگری را در اختیار علاقمندان قرار نداده است. اما به مرور زمان اخبار بیشتری به دست ما خواهد رسید که آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد. آیا شما حاضر هستید پول خود را برای خرید تبلت‌های اینتل هزینه کنید؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​