وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
5

معرفی هفته: من این کارها را انجام دادم!

سرویس‌هایی که برای مشخص کردن وظایف روزانه افراد ایجاد شده‌اند، کم نیستند. با یک جستجوی ساده در سطح وب، سایت‌ها و برنامه‌های زیادی را می‌توان یافت که به‌عنوان یک To do list استفاده شوند. هر کدام از این سرویس‌ها، مزایا و معایب خاص خود را دارا هستند اما مهم‌ترین نکته‌ای که شاید بر محبوبیت یک سرویس این‌چنینی می‌افزاید، سادگی کار با آن است.

iDoneThis.jpg

سایت iDoneThis که چند ماهی از ایجادش می‌گذرد، به‌عنوان یک سرویس ثبت کارهای روزانه عمل می‌کند. شما با مراجعه به این سایت و ایجاد یک حساب کاربری، با تقویمی خالی مواجه خواهید شد که برای درج کارهای روزانه شما طراحی شده است.

iDoneThis هر روز، بر اساس ساعتی که شما برای آن تعیین می‌کنید، ایمیلی را برای‌تان ارسال می‌کند تا بتوانید کارهای آن روز را به‌ثبت برسانید. تقویمی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم می‌تواند به‌صورت عمومی منتشر شود و هم به‌عنوان یک تقویم شخصی در اختیارتان قرار بگیرد.

کاربردهای iDoneThis برای افراد مختلف می‌تواند بسیار متنوع باشد. فرضا شما قادر خواهید بود تا با عمومی کردن تقویم خود، دوستان و یا اقوا‌تان را از وضعیت کلی و کاری که در حال انجام آن هستید مطلع کنید. این سرویس در حال حاضر از مرز ۲۰۰ هزار کار انجام شده توسط کاربران خود عبور کرده و طی این مدت، مورد توجه رسانه‌های بسیاری قرار گرفته است.

برای استفاده از این سرویس می‌توانید از این لینک جهت ثبت‌نام و ثبت کارهای روزانه خود استفاده کنید. یکی از کارهای امروز من، نوشتن این مطلب بود؛ شما امروز چه کارهایی انجام داده‌اید؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​