وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
6

انتشار اولین تصاویر از اندروید 4.0

تاکنون خبرهای متفاوتی را در رابطه با نسخه جدید اندروید برای گوشی‌های هوشمند شنیده‌‌ایم که با نام "بستنی حصیری" یا همان "Ice Cream Sandwich" عرضه می‌شود. هم اکنون تصاویری در سایت اندروید پلیس منتشر شده است که بعضی از قسمت‌های این بستنی پرچرب را نشان می‌دهد و از همین اسکرین شات‌ها می‌توان فهمید که تغییرات عمده‌ای در آپدیت بعدی اندروید انجام خواهد شد.

android-4-ice-cream-1-1.jpg

طبق اطلاعات این سایت، در نسخه جدید، ویژگی پانوراما به دوربین‌ گوشی‌های اندرویدی اضافه می‌شود، جیمیل صاحب تم جدید شده و بخش اجرای برنامه‌ها تغییراتی می‌کند (تا حدودی شبیه به ویندوز فون خواهد شد). نسخه جدید طوری طراحی شده که گوشی‌های نسبتا قدیمی نیز بتوانند بدون هیچ مشکلی، مجهز به جدیدترین نسخه اندروید شوند.

پیش از این، شایعاتی در رابطه با عرضه نسخه جدید اندروید در ماه اکتبر (مهر) مطرح شده بود که هنوز رسما تایید نشده است. گوگل به همراه بستنی حصیری باید با iOS 5 نیز رقابت کند و کاربران را با امکانات جدید در این نسخه، راضی نگه دارد. از جمله دغدغه‌های بسیاری از افراد، نیاز به سخت افزارهای قوی برای دریافت نسخه جدید اندروید است که ظاهرا گوگل در این رابطه نیز راه حل‌هایی را در نظر خواهد داشت. نظر شما در رابطه با نسخه جدید اندروید و قابلیت‌های آن در مقایسه با iOS 5 چیست؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​