وبلاگینا

استخدام برنامه نویس ارشد وب

مسلط بر PHP/mySQL - حقوق و مزایای مکفی

www.novinafzar.net/jobs
8

برگزاری همایش هورداد رایان و معرفی لپ‌تاپ‌های جدید سامسونگ

روز گذشته، در همایشی که نماینده رسمی لپ‌تاپ‌های سامسونگ در ایران برگزار کرد، سری جدید محصولات این شرکت که به‌تازگی وارد بازار کشور شده‌اند، معرفی و رونمایی شدند. شرکت هورداد رایان، با دعوت از نمایندگان فروش خود در این مراسم، ضمن تقدیر از فروشندگان برتر، به بررسی روند فعالیت بخش لپ‌تاپ‌های سامسونگ طی سال‌های گذشته در جهان و مقایسه آن با بازار ایران پرداخت.

hoordad-rayan-11b-1.jpg

در این مراسم که وبلاگینا نیز در آن حضور داشت، قرعه‌کشی یک دستگاه خودروی ۲۰۶ بین بیست خریدار برتر لپ‌تاپ‌های سامسونگ هم انجام گرفت که نهایتا، مبلغ این جایزه بین ۲ نفر پایانی قرعه‌کشی تقسیم شد.

احمد نقوی، مدیر عامل شرکت هورداد رایان با اشاره به رشد سریع علاقه مردم به خرید کامپیوترهای همراه و رقابت شدیدی که در این زمینه بین برندهای مختلف در ایران وجود دارد، گفت که این شرکت هنوز در ابتدای این مسیر قرار دارد و برنامه‌های زیادی برای محبوب کردن برند سامسونگ در بخش لپ‌تاپ‌ها در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

hoordad-rayan-11b-2.jpg

همچنین در این همایش، به دلایل برتری سامسونگ در زمینه تولید لپ‌تاپ و سابقه این شرکت در ساخت قطعات مختلف برای برندهای دیگر در این رابطه پرداخته شد. لپ‌تاپ‌های سری ۹ سامسونگ، یکی از بهترین مدل‌های ساخته شده توسط این شرکت است که به عنوان اولین حرکت جدی سامسونگ از سوی تحلیل‌گران بازار تکنولوژی شناخته می‌شود.

در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از این همایش را مشاهده کنید.

hoordad-rayan-11b-3.jpg hoordad-rayan-11b-4.jpg hoordad-rayan-11b-5.jpg hoordad-rayan-11b-6.jpg
با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​