وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
11

اولین باگ گوگل پلاس مشخص شد!

یکی از مواردی که همیشه در شبکه‌های تازه شروع به کار کرده به چشم می‌خورد، وجود ایرادات و خطا‌هایی است که می‌تواند در دسته حفره‌های امنیتی قرار بگیرید. این خطا‌ها و مشکلات با توجه به برنامه‌نویسان شبکه مربوطه و دقت عمل آن‌ها، تعیین می‌شود و هر چه کار گروه حرفه‌ای‌تر باشد، این مشکلات کمتر دیده می‌شود و به ندرت می‌توان باگ‌هایی را از شبکه‌های اجتماعی بزرگ گرفت.

google-plus-first-bug.jpg

شبکه اجتماعی جدید گوگل، Google+ که عمر آن هنوز به دو هفته‌ نرسیده ظاهرا دچار یکی از همین باگ‌ها شده است هرچند که به نظر می‌رسد آن‌قدرها هم بزرگ و خطرناک نیست. این باگ جدید در گوگل پلاس که برای برخی از کاربران مشکل ایجاد کرده است تعداد ایمیل‌های اطلاع رسانی زیادی را از اضافه شدن یک کاربر به حلقه سایر افراد ارسال می‌کند.

این مشکل کوچک باعث می‌شود اگر کاربری شما را به داخل حلقه‌های خود اضافه کند، به جای ارسال یک ایمیل اطلاع رسانی برای این امر (با توجه به فعال بودن این گزینه در تنظیمات)، چندین ایمیل ارسال شود که شاید تعداد آن به ۳۰ عدد ایمیل با محتوای یکسان برسد! وجود این باگ را کاربران در توییتر با تگ‌های ایمیل گوگل پلاس ارسال کردند و ظاهرا این مشکل برای برخی افراد رخ داده است. برای رفع این مشکل اعلام شده تا یکبار در قسمت تنظیمات، تیک گزینه اطلاع رسانی توسط ایمیل را بردارید و دوباره آن را فعال کنید تا این مورد از بین برود. با توجه به عمر کوتاه گوگل پلاس، این مشکلات تا حدودی طبیعی است، گرچه کمتر کسی از گوگل توقع چنین موضوعاتی را دارد. باید منتظر ماند و جوابیه گوگل را در این مورد دید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​