وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
7

گوگل پلاس مرز ۴۳ میلیون کاربر را رد کرد

شاید به همان اندازه که برای علاقه‌مندان گوگل، رشد شبکه اجتماعی Google+ قابل انتظار بود، به همان میزان نیز کاربرانی بودند که عقیده داشتند این شبکه به سرنوشتی شبیه به سرویس Buzz این شرکت دچار خواهد شد. کم‌تر از ۳ ماه از زمان آغاز به‌کار رسمی گوگل‌پلاس می‌گذرد و در همین مدت کوتاه، طبق آمارهای غیر رسمی، این شبکه توانسته از مرز ۴۳ میلیون کاربر عبور نماید؛ رقمی بسیار بزرگ و شگفت‌آور برای این مدت زمان!

google-plus-circles4.jpg

بر اساس اطلاعاتی که Paul Allen، متخصص غیر رسمی آمار گوگل پلاس آن‌ها را منتشر کرده، شبکه اجتماعی گوگل توانسته است تا طی این مدت، کاربران خود را به این تعداد برساند. او که از الگوریتم خاصی برای محاسبه کاربران پلاس استفاده می‌کند، تا کنون چندین‌بار، آمارهای مشابهی را از این شبکه منتشر کرده که اغلب آن‌ها با آمارهای رسمی تطابق داشته‌اند.

این آمارها عنوان می‌کنند که گوگل تا ۱۴ جولای ۱.۷ میلیون، تا ۹ جولای ۴.۵ میلیون، تا ۱۲ جولای ۱۰ میلیون، تا ۹ سپتامبر ۲۸.۷ میلیون و تا صبح روز پنجشنبه، ۲۲ سپتامبر ۴۳.۴ میلیون کاربر داشته است. پُل آلن همچنین میزان رشد کاربران گوگل پلاس از زمان عمومی شدن ثبت‌نام بدون نیاز به دعوت‌نامه در این سرویس را جداگانه محاسبه کرده است و رقم نهایی، ۳۰ درصد رشد ثبت‌نام در این شبکه را نشان می‌دهد.

از آن‌طرف، فیس‌بوک که طبق برخی آمارها به عدد ۸۰۰ میلیون کاربر نزدیک می‌شود، شبکه خود را طی این ۳ ماه به‌طور مکرر با امکانات و ویژگی‌های جدیدی که برخی از آن‌ها دقیقا شبیه به آن‌چه که در گوگل استفاده می‌شود هستند، به‌روز کرده‌است. برخی کاربران عقیده دارند که به‌جای فیس‌بوک، این توییتر است که باید از میزان رشد کاربران Google Plus واهمه داشته باشد چرا که ممکن است تا پایان اکتبر (با در نظر گرفتن این میزان رشد)، کاربران گوگل پلاس از تعداد کاربران توییتر عبور نمایند.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​