وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
2

نتایج جستجوی گوگل را با پلاس وان محبوب کنید!

هنگامی که در شبکه‌های اجتماعی هستید یا به وبلاگ‌ها سر می‌زنید، دکمه‌های لایک (Like) را می‌بینید که در قسمتی از متن جا خوش کرده‌اند و با شکل‌های مختلف منتظر کلیک شما هستند تا بر محبوبیت مطلب افزوده شود. در این بین می‌توان به لایک‌های (در فارسی نیز با کلمه «خوشم آمد» نیز در برخی سایت‌ها و وبلاگ‌ها قرار داده شده است) شبکه‌های اجتماعی مشهور مانند فیس بوک اشاره کرد که شهره عام و خاص است و بیشترین لایک‌ها در این شبکه‌های اجتماعی زده می‌شود و حتی شبکه‌هایی که کارکرد شبیه فیس بوک دارند. برخی شبکه‌ها ممکن است به گونه‌های مختلف لایک‌ها را واسط کاربر قرار دهند و یا به عبارت بهتر، با کلمات دیگر و شیوه‌های گوناگون دکمه لایک مطالب را در اختیار کاربران قرار دهند. روزانه شاهد لایک‌های فراوانی در یوتیوب، فیس بوک و دیگر سایت‌ها هستیم که نشان از محبوبیت این دکمه‌های کوچک ولی کاربردی دارد.

google-plus1-1.jpg

در این بین گوگل با راه اندازی سرویس پلاس وان خود (۱+) می‌خواهد به گونه‌ای در لایک خوردن مطالب به عنوان یک ارائه دهنده خدمات، سهیم باشد. گوگل سرویس پلاس وان خود را در بهترین جای ممکن یعنی محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان قرار داده است تا بدین وسیله به اهداف گوناگونی دست پیدا کند. در این بین لایک (۱+) در موتور جستجو کمک شایانی به کاربران می‌کند. شما می‌توانید با پروفایل کاربری خود در گوگل میزان ۱+ یک موضوع در موتور جستجوی گوگل را مشاهده کنید و اگر دوستان شما به موضوع و نتایج جستجوی مورد نظر یک ۱+ داده باشند شما نیز می‌توانید آن را مشاهده کنید و ببینید کدام یک از دوستان شما به موضوع و مطلب مورد نظر ۱+ داده‌اند.

google-plus1-2.jpg

این سرویس می‌تواند کمک زیادی به ما کند تا مطالب بهتر و محبوب‌تر را در نتایج جستجو تشخیص دهیم و یا جستجو‌های خود را بر اساس ۱+ انجام دهیم. گوگل با این سرویس می‌خواهد سهمی در بخش داغ لایک‌ها همانند سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشته باشد اما به شیوه‌ای کاملا متفاوت‌تر!. در حال حاضر اگر به صحفه پروفایل خود در گوگل سر بزنید، متوجه اضافه شدن یک تب جدید با نام «+1» می‌شوید که در آن نتایجی که به آن ۱+ داده‌اید ظاهر می‌شود، این نکته را هم در نظر داشته باشید که در حال حاضر ممکن است این قابلیت (۱+) برای شما فعال نباشد که به دنبال آن تب جدید در پروفایل شما ظاهر نمی‌شود که می‌توانید با مراجعه به این صحفه آن را فعال کنید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​