وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
1

اپلیکیشن +Google برای آیپد و آیپاد نیز آماده شد

پس از معرفی شبکه اجتماعی جدید گوگل با نام +Google، اپلیکیشن آن برای پلتفرم اندروید آماده شده بود و بسیاری از کاربران می‌توانستند در همان روزهای آغازین، با اسمارت فون اندرویدی خود به شبکه اجتماعی گوگل متصل شوند. اما کسانی که گوشی آیفون داشتند و یا از پلتفرم iOS استفاده می کردند، مدت زمان بیشتری را منتظر ماندند.

google-plus-2-2.jpg

اپلیکیشن مخصوص iOS برای تایید به آیتونز ارسال شد که پس از گذشت چند روز،‌ تایید انجام شد اما تنها کسانی که گوشی آیفون داشتند می‌توانستند از این اپلیکیشن استفاده کنند و افرادی که از آی‌پد و آیپاد تاچ استفاده می‌کردند، امکان اجرای این برنامه را بر روی دستگاه خود نداشتند تا اینکه این نقص برطرف شد و هم‌اکنون این دسته از کاربران نیز می‌توانند از برنامه +Google استفاده نمایند.

در آخرین به روز رسانی برنامه گوگل پلاس برای پلت‌فرم iOS، تغییراتی در تنظیمات گفتگوی گروهی انجام شده‌ است، به‌طوری که می‌توانید امکان گفتگو را غیرفعال کنید و یا پیشنهاد فردی را رد و یا شخص مورد را بلاک نمایید. همچنین در قسمت اطلاع رسانی و دایره دوستان تغییرات جزئی انجام شده است. در حال حاضر با دریافت اپلیکیشن گوگل پلاس که جزو محبوب‌ترین برنامه‌های رایگان آیتونز در هفته‌های اول معرفی بوده، می‌توانید آن را بر روی دستگاه آی‌پد و آیپاد تاچ خود نیز اجرا کنید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​