وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
3

روزانه 700 هزار دستگاه اندرویدی فعال می‌شود

پس از عرضه نسخه‌های اولیه پلتفرم اندروید، گمانه زنی‌های مختلفی در مورد موفقیت آن مطرح شد. در نهایت بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی و با پشتیبانی گوگل، این پلتفرم خیلی سریع رشد کرد و رقیب سرسخت iOS شد. تاکنون آمارهای مختلفی در رابطه با آمار فعال سازی سالانه و ماهانه این پلتفرم در سرتاسرجهان نیز منتشر شده که نشان از روند رو به رشد آن دارد.

android-1-1-700.jpg

یکی از کارمندان گوگل به تازگی در صحفه گوگل‌پلاس خود خبر از فعال سازی روزانه 700.000 دستگاه اندرویدی داده است. اگر آمار فعال سازی دستگاه‌های اندرویدی را از ابتدا تا کنون بررسی کنیم، به راحتی پیشرفت فزاینده را متوجه خواهیم شد. این تعداد فعال سازی تنها یکبار برای هر دستگاه اندرویدی حساب می‌شود و اگر دستگاهی فروخته شود و مجددا فعال سازی شود، جزو این آمار به حساب نخواهد آمد.

این روند رشد اندروید، قطعا زنگ خطری برای پلتفرم‌های رقیب یعنی ویندوزفون و iOS خواهد بود. با احتساب این تعداد فعال سازی روزانه، تعداد دستگاه‌های اندرویدی فعال شده برای یک ماه، 22 میلیون دستگاه خواهد بود که جالب توجه است. ویندوزفون هنوز در ابتدای راه است اما اپل ممکن است تعدای از مشتریان وفادار خود را از دست بدهد و کاربران به دنبال تجربه محیط جدیدی باشند و از همین رو به سراغ اندروید بروند. نظر شما در مورد پلتفرم اندروید چیست؟ آیا می‌توان آن را با iOS اپل مقایسه کرد؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​