وبلاگینا

<
تبلیغات در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان، روزانه به بیش از هزاران بازدیدکننده نمایش داده می‌شود؛ چه چیزی بهتر از این؟!

www.weblogina.com
1

معرفی هفته: با filext پسوند فایل‌هایتان را بشناسید

حتما برای شما پیش آمده است که یک فایل با پسوند ناشناخته را روی کامپیوتر خود ببینید و ندانید این پسوند برای کدام نرم‌افزار است و چگونه می‌توان آن را اجرا کرد یا شاید شما بخواهید اطلاعاتی راجع به یک پسوند خاص مانند کمپانی سازنده، نرم‌افزار اجراکننده و ... را بدست آورید. وبسایت filext ساخته شده است تا به شما کمک کند.

filext-dot-com.jpg

وبسایت filext یک بانک اطلاعاتی قدرتمند در رابطه با انواع پسوند‌ها و اطلاعاتی در مورد آنها دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا با وارد کردن پسوند فایل مورد نظر، اطلاعاتی کامل نسبت به آن فایل بدست آورید. این وبسایت تقریبا تمامی پسوندهای کاربردی موجود را در بانک اطلاعاتی خودش دارد و فقط با یک جستجوی ساده می‌توانید به اطلاعات این بانک اطلاعاتی دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال در برخی بازی‌های رایانه‌ای موجود در بازار، فایل‌هایی با پسوند bik وجود دارند که در واقع ویدیوهای داخل بازی هستند اما هیچ‌یک از نرم‌افزارهای پخش فیلم قادر به پخش کردن آنها نیستند. من با جستجوی کوچکی که در این وبسایت انجام دادم و با اطلاعاتی که از آن بدست آوردم به راحتی توانستم نرم‌افزار اجراکننده این فایل‌ها را پیدا کرده و از آن استفاده کنم.

برای استفاده از وبسایت فقط کافی‌است پسوند مورد نظر را در فیلد موجود در قسمت بالا-راست وبسایت وارد کرده و Enter را بزنید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​