وبلاگینا

وب‌سایت تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی

محلی مناسب برای درج و نمایش تبلیغات، آگهی‌ها و پیام‌های تجاری صاحبان کسب و کار

www.iranadpost.com
6

معرفی هفته: درسنامه، آموزش رایگان از طریق ایمیل

یکی از مباحثی که بسیاری از کاربران با مراجعه به اینترنت به دنبال آن هستند، موضوع آموزش و یافتن سرفصل‌هایی است که بتوانند از طریق آن به یادگیری مطالب بپردازند. همیشه، راه‌های مختلفی برای آموزش وجود دارند که بسته به شرایط و نوع موضوع مد نظر می‌توانند دسته‌بندی شوند. از جمله ساده‌ترین و ارزان‌ترین شیوه‌ها برای یادگیری و آموزش، خواندن مقالات و نوشته‌هایی است که در سطح وب، در رابطه با موضوع مورد نظر شما نوشته شده‌اند. اما اگر بخواهید به کلاسی رایگان بروید، امتحانات مختلف را پشت سر بگذارید و در انتها، مدرک قبولی بگیرید، دنبال چه سرویسی خواهید رفت؟

darsnameh-1.jpg

آموزش از راه دور، یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها برای یادگیری مهارت‌های مختلف به‌شمار می‌رود و با وجود اینترنت و فناوری‌های مرتبط با آن، این‌کار روز به روز در حال گسترده شدن است. درسنامه، سرویسی است که دقیقا بر همین اساس، دوره‌های مختلفی را به‌طور رایگان، آن‌هم از طریق ایمیل به شما آموزش می‌دهد.

از موضوعات مربوط به امنیت در کامپیوتر و اینترنت گرفته تا آموزش اصولی وبلاگ‌نویسی و پشتیبان‌گیری از اطلاعات، مباحثی است که در این سایت می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید. کار با درسنامه و شرکت در کلاس‌های آن خیلی ساده است. تنها کافی است یک ایمیل خالی به آدرس ایمیل دوره‌ای که قصد شرکت در آن‌را دارید ارسال کنید و اشتراک خود را تایید نمایید.

darsnameh-2.jpg

دوره‌ها در صفحه اول سایت، همراه با توضیحات مربوط به آن‌ها قابل مشاهده هستند؛ هرچند که شاید اگر شیوه بهتری برای نمایش کُل دوره‌ها به کاربران نمایش داده شود، دسترسی به آن‌ها نیز ساده‌تر خواهد بود. لیست کلاس‌ها و دوره‌ها هر چند هفته یک‌بار، به‌روز رسانی شده و مبحث جدیدی به آن‌ها افزوده می‌شود.

علاوه بر این‌ها، درسنامه این امکان را در اختیاز شما می‌گذارذ تا در صورتی که توانایی برگزاری دوره‌هایی که در آن‌ها تخصص دارید را داشته باشید، با این سایت همکاری نمایید.

اگر شما نیز سرویس مناسب و کاربردی را در این زمینه می‌شناسید، آن‌را به ما معرفی نمایید.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​