وبلاگینا

تجارت جهانی خود را شروع کنید!

فروش یک وبسایت بین المللی وب۲ به زبان انگلیسی با بیش از ۴۲ هزار کاربر

www.padinasystem.com

خرید اینترنتی زیورآلات

فروشگاه پارسیان: خرید آنلاین زیورآلات، *گارانتی تعویض واقعی*، ارسال هدیه به سراسر ایران. متنوع‌ترین کلکسیون استیل، تیتانیوم و نقره. برای مشاهده کاتالوگ کلیک کنید!

www.parsianshop.com
2

بینگ با امکانات جدید از راه می‌رسد

موتور جستجوی بینگ همیشه کاربران خاص خود را داشته است؛ کسانی که با وجود رقیب آن یعنی گوگل، از این سرویس استفاده می‌کنند و در اکثر اوقات هم نتایج صحیح و کاملی را تحویل می‌گیرند. با وجود موتور جستجو گوگل و ارائه امکانات مختلف از سوی این شرکت، بینگ برای عقب نماندن و راضی نگاه داشتن کاربران باید امکاناتی در سطح گوگل ارائه دهد تا کاربران ویژه‌اش، همچنان مجذوب این موتور جستجو مایکروسافتی باقی بمانند.

bing_live_tiles.jpg

به تازگی خبرهایی مبنی بر تغییراتی در بینگ منتشر شده که جنبه‌های مختلفی داشته است. در سال گذشته و ماه‌های پیش، در این رابطه و امکانات جدید در موتور جستجوی بینگ خبر‌هایی منتشر شد اما هم‌اکنون ظاهرا این موتور جستجو در آستانه تغییرات خود قرار دارد و با امکاناتی متفاوت به سراغ کاربران خود خواهد آمد که اکثر آن‌ها می‌تواند یک نمونه شبیه به گوگل باشد!

در تغییرات جدید بینگ شاهد امکانات جدیدی همانند جستجوی بی‌درنگ یا‌‌ همان instant search و مشاهده آخرین وضعیت‌ اخبار، آب و هوا، رویداد‌ها و تبلیغات خواهیم بود که هنوز به صورت رسمی توسط مایکروسافت تایید نشده است. در طراحی جدید بینگ از HTML5 استفاده خواهد شد. این تغییرات در بینگ می‌تواند تا حدی کاربر برایشان جذب کند و تمایل رفتن به سمت گوگل را تا حدوی بکاهد.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​