وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
2

اپل برنده دعوا شد، ورود گوشی‌های HTC به آمریکا ممنوع می‌شود

شاید خیلی‌ها تصور می‌کنند که دعوای اپل در دادگاه‌ها مربوط به اختلافات این شرکت با کمپانی سامسونگ باشد اما نه، فقط سامسونگ نیست که در حال ارائه مدارک و اسنادی است تا بتواند برنده این دعواها باشد. شرکت HTC که یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده گوشی‌های اندرویدی در حال حاضر است، مدتی می‌شود که بر سر استفاده از چند حق اختراع اپل در برخی از گوشی‌های خود، مورد شکایت این شرکت قرار گرفته است.

apple-htc-2012.jpeg

این خبر در حالی اتفاق می‌افتد که به‌نظر می‌رسد اپل چندان نتوانسته کمیسیون تجارت بین‌الملل آمریکا را نسبت به همه ادعاهای مطرح شده خود قانع نماید. اپل در شکایتی که چند ماه پیش آن‌را اعلام کرده بود، نسبت به ۱۰ ثبت اختراع خود و استفاده آن‌ها در گوشی‌های HTC درخواست رسیدگی داشت اما با گذشت چند ماه تنها موفق شد نظر کمیسیون آمریکا را تنها برای استفاده از یکی از Patentهای خود جلب نماید؛ آن‌هم در حالی که HTC با انتشار بیانیه‌ای رسمی، از حذف این ویژگی در گوشی‌های خود خبر داده است.

حکم صادر شده برای HTC از عدم اجازه ورود گوشی‌های مورد نظر از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۲ خبر می‌دهد اما تا آن‌زمان احتمال دارد اتفاقات مختلف دیگری رخ دهد. در صورتی که گوگل بتواند ویژگی مطرح شده را به شکل دیگری در سیستم‌عامل خود ایجاد نماید، اجرای این حکم، تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

اختلافات ایجاد شده بین اپل و برخی از شرکت‌های رقیب، خبر از جنگ بزرگ این شرکت با پلتفرم اندروید گوگل می‌دهد؛ جنگی که به‌نظر می‌رسد حالا حالاها خاموش نخواهد شد. اپل در رابطه با این موضوع این‌طور اظهار نظر کرد: "ما فکر می‌کنیم که این رقابت سالم است اما رقبای‌مان به‌جای دزدیدن تکنولوژی‌های ما، باید تکنولوژی‌های خودشان را ایجاد کنند"

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​