وبلاگینا

۲۰ تا ۹۰٪ تخفیف روزانه در همخرید

"بدون چونه تخفیف بگیرید!" در بزرگترین سایت خرید گروهی و تخفیف روزانه ایرانیان

www.HamKharid.ir

هاستینگ لینوکس

میزبانی وب برروی سرورهای قدرتمند توسعه نوین. گارانتی 30 روزه عودت وجه. پشتیبانی 24ساعته

www.novindev.com/hosting
1

امکان معرفی iPhone 5 در روزهای آینده

بازار شایعات iPhone 5 همیشه داغ است و این روزها خبرهای زیادی در رابطه با نسل جدید آن می‌شنویم و می‌خوانیم که گاهی اوقات تکراری و نه چندان جذاب به نظر می‌رسند چون ممکن است در طول یک هفته، روزهای متوالی شاهد شایعات مربوط به آیفون جدید باشیم و همین امر برای بسیاری از افراد جالب توجه نیست.

Apple-China.jpg

اپل مدتی است که بر روی فروشگاه‌های جدید خود در کشور چین کار می‌کند تا پاسخگوی بسیاری از نیازهای کاربران باشد. این فروشگاه‌ها در دو مرکز کلیدی کشور چین یعنی شانگ‌های و هنگ‌هنگ است که قطعا خریداران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند و دست فروشگاه‌های متفرقه را که ممکن است محصولات نامرغوب به کاربران ارائه دهند را کوتاه می‌نماید. این فروشگاه‌ها طبق شنیده‌ها، می‌توانند جزو بزرگترین فروشگاه‌های اپل باشند که آخر همین هفته افتتاح خواهند شد.

مطابق روال همیشگی، شایعاتی در رابطه با ارتباط این فروشگاه‌ها و نسل جدید آیفون مطرح شده است، به طوری که ممکن است اپل،‌ آیفون جدید را همزمان با افتتاح این فروشگاه‌ها معرفی کند اما این خبرها در حد همان شایعه است و ممکن است آیفون5 در همان ماه اکتبر معرفی شود. باید منتظر ماند تا روزی که این شایعات پایان بپذیرد و آیفون5 رسما معرفی شود. با معرفی نسل جدید آیفون، خوراک خبرگزاری‌هایی که تا به حال تمرکز خاصی بر روی شایعات داغ آیفون داشته‌اند، از بین می‌رود.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​