وبلاگینا

تبلیغات متنی در وبلاگینا

تبلیغات متنی شما در این مکان توسط هزاران کاربر روزانه وبلاگینا دیده می‌شود؛ همین حالا خود را جهانی کنید!

www.weblogina.com
4

منتظر آیپد 3 در همایش Macworld و نمایشگاه CES نباشید!

آیپد 3 که همانند سایر محصولات اپل بسیار جذاب است و انتظار می‌رود مردم استقبال مناسبی از آن به عمل آورند، از همین روزهای پایانی سال میلادی، بازار شایعات داغی را ایجاده کرده به طوری که در سایت‌ها و وبلاگ‌های خبری،‌ به صورت روزانه خبرهایی مربوط به این محصول جدید اپل منتشر می‌شود. برخلاف آیفون جدید که تغییرات خیلی متفاوتی را در آن شاهد نبودیم، به نظر می‌رسد که آیپد 3 تا حدودی متفاوت‌تر باشد.

apple-ipad11.jpg

شایعات پیرامون محصولات اپل فراوان است و منابع آن‌ها بسیار! در این بین و جدیدترین خبرهای منتشر شده، انتظار می‌رود که شاهد معرفی آیپد 3 در همایش Macworld یا CES 2012 نباشیم. سیاست‌های شرکت اپل به گونه‌ای است که کمتر کسی متوجه زمان‌بندی و امور داخلی این شرکت می‌شود و همه چیز با گذشت زمان مشخص می‌شود.

از مشخصات سخت افزاری که در آیپد 3 انتظار می‌رود شاهد آن باشیم و شایعات به سمت آن کمانه رفته است، بهبود رزولوشن صفحه نمایش و پردازنده چهار هسته‌ای است که چندان دور از انتظار نیست، چون اگر قرار باشد تغییرات جزئی باشد، رقبتی برای خرید محصول جدید باقی نمی‌ماند و کاربران دلسرد می‌شوند. از طرفی دیگر، شاید آیپد 3 در دو نسخه 7 و 10 اینچی عرضه شود اما این خبر نیز هنوز تایید رسمی نشده و تنها گمانه زنی‌هایی است. پیش‌بینی شما در مورد آیپد 3 چیست؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​