وبلاگینا

استخدام برنامه نویس ارشد وب

مسلط بر PHP/mySQL - حقوق و مزایای مکفی

www.novinafzar.net/jobs
16

رپورتاژ آگهی: معرفی فروشگاه اینترنتی البسکو

شاید شما هم حداقل برای یک بار از یکی از فروشگاه های اینترنتی موجود در وب خربد کرده باشید. اگر در جایی غیر از ایران زندگی می کنید این امر برای شما یکی از معمول ترین کارهای ممکن است اما اگر در ایران باشید قضیه بسیار متفاوت تر خواهد بود! همه ما تعریف مختصری از فروشگاه های اینترنتی را می دانیم. فروشگاه هایی که از نظر کارایی دقیقا مانند نمونه های حقیقی عمل می کنند اما با تکیه بر تکنولوژی وب. این فروشگاه ها می‌توانند بنا بر گستره فعالیت خود، کوچک، اختصاصی و یا خیلی بزرگ باشند. دقیقا مانند آنچه که در فضای معمول شهر می بینیم. اما چرا در ایران قضیه کمی متفاوت تر است؟

البسکو.کام

ذهنیت یک کاربر معمول اینترنت (در ایران) از فروشگاه های ایننرنتی (اغلب)، مکانی برای فروش سی دی فیلم ها، نرم افزار ها و بازی های کامپیوتری است. خوب این کاملا طبیعی به نظر می رسد چرا که با یک نگاه مختصر می‌توان دریافت که درصد بالایی از این گونه فروشگاه ها را، سی دی فروشی های اینترنتی در بر گرفته اند. نمونه های مختصر دیگر هم یا چنگی به دل نمی زنند و یا کالاهایی را می فروشند که چندان باب میل افراد نیست اما... .

زمستان پارسال بود که بحث احداث یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و جامع برای کاربران ایرانی جدی شد و فروشگاهی با مشخصه های استاندارد، طراحی گرافیکی مناسب و در عین حال استفاده آسان برای کاربر پا به عرصه وب فارسی گذاشت. Albasco.com کار خود را بر مبنای مشتری مداری و ارزش و احترام به انتخاب او آغاز کرد و در حال حاضر و با وجود گذشت مدت کمی از فعالیت خود، پیشرفت های بسیار مناسبی را کرده است.

از ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی، جمع آوری انتخاب های متفاوت برای کاربران است. چیزی که در این فروشگاه می‌توانید آن را مشاهده نمایید. شش طبقه از شش دسته بندی مختلف، انتخاب های زیادی را پیش روی شما می گذارد که به گفته مدیران سایت، طبقات موضوعی این فروشگاه به مرور زمان افزایش پیدا خواهد کرد.

البسکو.کام

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک فروشگاه اینترنتی، به روز بودن آن است. مسئله ای که به وفور می‌توانید در این فروشگاه ببینید. Albasco.com، در ایام ویژه و روزهای خاص نیز کالاهای مختلفی را جهت خرید به شما پیشنهاد می دهد. لوازم منزل، کتاب، پوشاک، محصولاتی الکترونیکی، گل و هدایای ویژه از طبقه های فعلی موجود در این فروشگاه است که هر کدام از آن ها دارای زیر مجموعه های مختلف مربوط به خود است. در دوره بازی های جام جهانی نیز، طبقه جدیدی به این فروشگاه جهت فروش محصولات ورزشی مرتبط با این رویداد اضافه شده است.

این فروشگاه، خریدهایی را که بیش از مبلغ 30 هزار تومان باشند را به طور رایگان به سرتاسر ایران ارسال می نماید و این مورد می‌تواند امتیاز بسیار مناسبی برای مشتری باشد. ارجاع و تعویض کالاهای خریداری شده نیز تا مدت 30 روز به سایت امکان پذیر است. با نگاهی مختصر به قیمت کالای مختلف این سایت نسبت به قیمت های معمول، میزان چند درصدی تخفیف و ارزانی آن ها را متوجه خواهید شد و با توجه به ارسال سریع و رایگان محصولات این سایت نسبت به قیمت مشخص شده، می‌توانید خریدهای خود را بسیار ارزان تر از مکان های دیگر انجام دهید.

همچنین در صورت ثبت نام در فروشگاه، به طور خودکار نامتان در لیست قرعه کشی قرار خواهد گرفت و بعید نیست که در روزهای آینده، برنده یک دستگاه IPad این سایت شوید! شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را در مورد Albasco.com در همین پست ارائه کنید تا به سمع و نظر مدیران این سایت برسد.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​