وبلاگینا

آموزش زبان توسط پیامک

در تاکسی، مترو، اتوبوس، مهمانی! و ... از زمان خود استفاده کنید و به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. روشی جدید، جذاب و ماندگار

www.dudesms.com

مجله اینترنتی بانه پدیا

بزرگ‌ترین راهنمای خرید و سفر به شهر مرزی بانه. قبل از سفر به بانه مطالب ما را مطالعه کنید

www.banehpedia.com
1

ادوبی برای تبدیل فلش به HTML5 گام برداشت

شرکت ادوبی، ابزاری را جهت تبدیل فایل‌های فلش به HTML5 ارائه کرد. این برنامه که بر پایه Air نوشته شده است، به طراحان و برنامه‌نویسان کمک می‌کند تا سریع و آسان، فایل‌های fla را به خروجی HTML5 تبدیل نمایند. سادگی کار با این ابزار تا حدی است که شما تنها باید فایل فلش مورد نظر خود را کشیده و در محیط برنامه رها کنید.

wallaby-convert-flash-to-html5.jpg

ادوبی امیدور است تا از طریق Wallaby، کار طراحان و برنامه‌نویسان را برای نمایش فایل‌های فلش در iDeviceهایی نظیر آی‌پد و آی‌فون ساده نماید. این شرکت نسخه اولیه و نمایشی این برنامه را در پاییز گذشته در اختیار کاربران گذاشت و در حال حاضر نیز با تولید دموی جدیدی از این برنامه، منتظر بازخوردهای کاربران و طراحان است تا در مورد شیوه عملکرد Wallaby نظر خود را بازگو نمایند.

شرکت ادوبی معتقد است که تکنولوژی‌ها فلش و HTML5 می‌توانند به‌راحتی در کنار یکدیگر سازگار باشند. درباره این‌که HTML5 می‌تواند جای فلش را بگیرد بحث‌های بسیار زیادی صورت گرفته است. گروهی بر این باورند که تا کنون کسی نتوانسته جایگزین مناسبی را که بتواند با فلش رقابت نزدیکی داشته باشد را تولید نمایند و عده‌ای نیز معتقدند HTML5 امکان رقابت با فلش را دارد.

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​