وبلاگینا

استخدام برنامه نویس ارشد وب

مسلط بر PHP/mySQL - حقوق و مزایای مکفی

www.novinafzar.net/jobs
0

تلویزیون‌های 55 اینچی OLED ال‌جی در نیمسال دوم عرضه‌ می‌شود

همواره یکی از بخش‌های جذاب نمایشگاه‌‌های مرتبط با تکنولوژی، معرفی تلویزیون‌ها با فناوری‌های نوین توسط شرکت‌های شناخته شده‌ای نظیر سامسونگ، سونی و ال‌جی است. در نمایشگاه CES امسال نیز ال‌جی همانند رقیبان، سری جدیدی از تلویزیون‌های هوشمند را با فناوری OLED معرفی کرد که کیفیت نمایش به مراتب بالاتری نسبت LED‌های فعلی دارد.

lg-55-inch-oled-tv.jpg

با معرفی این سری از تلویزیون‌های 55 اینچی توسط ال‌جی با وزن 7.5 کیلوگرم و قطر 4 میلی‌متر، صحبتی از زمان عرضه آن به میان نیامد اما در مصاحبه‌ای که با مسئولان این شرکت صورت گرفت، مشخص شد که تلویزیون‌های OLED ال‌جی در نیم‌سال دوم 2012 به بازار عرضه می‌شوند و مشتاقان OLED TV می‌توانند آن را در نیمه دوم سال خریداری کنند.

فارغ از مزایای فراوانی تلویزیون‌های نوین OLED، مهمترین مسئله‌ای که باعث می‌شود فعلا کاربران رغبتی به خرید آن نباشند، قیمت بالای آن است. این تلویزیون‌های 55 اینچی، چند هزار دلار قیمت داشته که همین امر باعث می‌شود تمام اقشار و حتی شرکت‌های کوچک، قادر به خرید آن نباشند، گرچه به مرور زمان و با تولید انبوه، قطعا قیمت‌ها نیز کاهش پیدا می‌کند و به مرور زمان، جایگزین نسل فعلی می‌شود. نظر شما در مورد تلویزیون‌های OLED چیست؟

با اشتراک در خبرمایه‌ی وبلاگینا همیشه به‌روز باشید...

قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!
​​