طراحی جدید وبلاگینا: نسخه آزمایشی

نوشته آرش زاد 05 فروردين 1391

نو شدن سال، بهترین بهانه‌ای است که می‌توان به‌وسیله آن، برنامه‌ریزی‌های جدید را آغاز کرد و راه‌های بهتری برای ادامه مسیر پیدا نمود. این دقیقا همان دلیلی است که ما بنا بر آن تصمیم گرفتیم تا وبلاگینا را وارد دور جدیدی از فعالیت‌هایش نماییم!

weblogina-1391-wallpaper.jpg

طی چند ماه گذشته در تلاش بودیم تا بر اساس نظرات و بازخوردهایی که در سال قبل از شما دریافت کرده بودیم، طرح و ساختار وبلاگینا را به نحو شایسته‌ای بهبود ببخشیم. برنامه‌ریزی این تغییرات حدودا از تابستان سال قبل آغاز شد و رفته رفته، به کمک افراد فعال در تیم وبلاگینا، رویه انجام آن سرعت پیدا کرد تا نهایتا از نظر ظاهری، به طرح فعلی رسید.

weblogina-new-style-91.jpg

از طرفی، ساختار وبلاگینا نیز طی تغییراتی که به‌مرور شاهد آن خواهید بود، بهبود پیدا خواهد کرد تا با این شیوه بتوانیم زمینه‌های گسترده‌تری را از نظر موضوعی تحت پوشش قرار دهیم و در کنار آن، محتوای بهتری را تولید نماییم.

در حال حاضر طرح فعلی که آن‌را مشاهده می‌کنید، به‌صورت آزمایشی اجرا شده است و به همین دلیل نیز مطمئنا مشکلات زیادی دارد. طی روزهای آینده و با برطرف شدن ایرادات موجود، شما را از برنامه‌های ساختار جدید وبلاگینا مطلع خواهیم نمود.

طی این مدت می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات همین مطلب، ارسال ایمیل و یا از طریق حساب توییتر وبلاگینا، با ما در میان بگذارید.