فشرده کردن شبکه های اجتماعی در یک آدرس!

نوشته آرش زاد 10 آذر 1387

با گسترش سرویس های مطرح وب ۲، ایجاد سایت هایی که استفاده از این سرویس ها را تسهیل می بخشد، روز به روز در حال افزایش است. وب سایت هایی که از جنبه های مختلف کاربران را به سوی کاربرد راحت تر و در عین حال جامع تر از این گزینه ها سوق می دهد. اما موردی که در این میان وجود دارد این است که متاسفانه برخی از این سایت ها مورد استقبال کاربران قرار نمی گیرند و صرفا در حد یک سرویس کم کاربر باقی می مانند. یکی از این سایت هایی که به تازگی کار خود را آغاز کرده، Peoplebrowsr است که در نگاه اول، بسیار جذاب به نظر می رسد.

PeopleBrowsr

Peoplebrowsr در واقع داشبورد بصری ای است که قدرت بیشتری را به پروفایل توییتر و دیگر شناسه های شما می دهد. وقتی وارد این سایت می شوید، دو کار برای شما انجام می‌شود. یکی اینکه کلیه دوستان شما توسط Peoplebrowsr جستجو شده و در گالری مربوطه نمایش داده می‌شود تا بتوانید پست های آن ها را مشاهده کرده و علاقه مندی های خود را به پروفایل خود اضافه کنید. به جز آن، می‌توانید دوستانی را از فلیکر، توییتر، فرندفید و دیگر سایت ها برای خود اضافه نمایید.

PeopleBrowsr

از طریق این سایت می‌توانید کلیه عملکرد دوستان خود را در شبکه های مطرح اجتماعی دنبال کرده و خود نیز در یک محیط واحد و در عین حال جذاب به فعالیت بپردازید. می‌توانید آن ها را برچسب گزاری کنید یا افرادی را که در منطقه جغرافیایی شما زندگی می کنند شناسایی نمایید و همزمان، پروفایل های مختلف اجتماعی خود را بروز نمایید. آنچه که این سایت را متمایز می‌کند، گردآوری همه این امکانات در یک محل است به طوری که شما همزمان می توایند توییت کنید، به کامنت ها در فرندفید جواب دهید و فید ها را دنبال نمایید. حتی می توایند فیـــلتر های مختلفی را نسبت به آنجه می خواهید ببینید، اعمال کنید. مثلا تنها پسران و یا دختران موجود در لیست دوستان خود را مشاهده کنید و یا تنها تصویر و یا نوشته آن ها را ببینید. از مزایای بارز این سایت، Stream بودن آن است. در کل توصیه می کنم اگر تا کنون از امکانات این سایت غافل بوده اید، از این پس خود را از آن محروم نکنید و دست کم برای یک بار به آن مراجعه کنید تا به آن وابسته شوید!