معرفی هفته: Opilo، سرویس ارسال SMS رایگان

نوشته آرش زاد 25 شهريور 1390

چند سالی می‌شود که سرویس‌های ارسال SMS مبتنی بر وب، فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و در این بین، امکانات و ویژگی‌های متعددی به آن‌ها اضافه شده است. ما در گذشته نیز، نمونه‌ای از این سرویس‌ها را به شما معرفی کرده بودیم که از طریق آن‌ها می‌توانستید به ارسال رایگان اس‌ام‌اس بپردازید. این مورد قطعا مورد نیاز بسیاری از کاربران است و خیلی‌ها دوست دارند تا در شرایط خاص، بتوانند به‌صورت رایگان برای دوستان و اطرافیان خود SMS بفرستند.

opilo-free-sms-1.jpg

سایت Opilo، سرویسی است که دقیقا همین کار را به‌صورت رایگان برای شما انجام می‌دهد. اُپیلو یک سرویس ایرانی است که که به شما اجازه می‌دهد تا به‌صورت محدود به ارسال اس‌ام‌اس بپردازید و یا از دیگران اس‌ام‌اس دریافت کنید. برای استفاده از این سایت شما نیاز به یک شماره موبایل دارید تا بتوانید از آن طریق، اشتراک خود را فعال نمایید.

oplilo-free-sms-2.jpg

پس از فعال سازی شناسه کاربری و ورود به بخش مدیریت سایت، قادر خواهید بود تا با توجه به سقف تعیین شده در روز، اس‌ام‌اس رایگان ارسال کنید. در ابتدای متن اس‌ام‌اس‌های ارسالی شما برای دیگران، شماره ثبت شده تلفن همراه‌تان نمایش داده می‌شود و پس از آن، متن نوشته شده شما نمایان می‌شود.

در حال حاضر، امکان ثبت‌نام از طریق خطوط اعتباری در این سرویس امکان‌پذیر نیست و شما حتما می‌بایست از خط‌های دائمی برای دریافت اس‌ام‌اس تایید و ورود به سیستم استفاده کنید. برای مشاهده نحوه چگونگی ثبت‌نام می‌توانید این آموزش را مطالعه کنید. علاوه بر این‌ها، اُپیلو به شما امکان ساخت دفترچه نلفن و گروه‌های مختلف را نیز می‌دهد.

اگر شما نیز سرویس رایگانی برای ارسال SMS می‌شناسید، می‌توانید آن‌را در بخش نظرات این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.