معرفی هفته: ۳۱ شب، دفترچه‌ای آنلاین برای ثبت خاطرات

نوشته آرش زاد 25 فروردين 1391

خاطره نوشتن و ثبت رویدادهای روزانه، از جمله موضوعاتی که افراد به آن علاقه زیادی دارند. خیلی از ما دوست داریم تا در دفاتری که فقط خودمان به آن‌ها دسترسی داریم، خاطرات‌مان را ثبت کنیم تا شاید در سال‌های بعد از آن، برای‌مان یاد آور لحظاتی تلخ و شیرین باشند.

۳۱ شب

این روزها با توجه به ایجاد سرویس‌های آنلاینی که تقریبا اکثر کارهای گذشته ما را به‌شکلی ایده‌آل‌تر انجام می‌دهند، خاطره‌نویسی نیز از حالت کلاسیک خود به شیوه‌ای نوین و با دسترسی‌پذیری گسترده‌تری قابل انجام است.

۳۱ شب، نام سرویس خاطره‌نویسی آنلاینی است که حدود ۱ سال از زمان تاسیس آن می‌گذرد و تقریبا تنها سرویس ایرانی‌ست که در این زمینه می‌توانید از آن استفاده کنید. وجود امکانات و ظاهر ایده‌آل این سرویس و رعایت نکات امنیتی در آن، باعث می‌شود تا کاربران با خیالی آسوده، یادداشت‌های خود را در آن ثبت نمایند.

31 shab

این سرویس رایگان که علاوه بر نسخه وب، از طریق ارسال پیامک و ایمیل نیز می‌تواند خاطرات‌تان در دفتر شما ثبت کند، محیطی جذاب و دلچسبی را برای نوشتن یادداشت‌های خصوصی در اخیتارتان قرار می‌دهد.

۳۱ شب

وجود امکاناتی نظیر قابلیت درج عکس در نوشته‌ها، سیستم یادآوری خودکار از طریق ایمیل برای نوشتن خاطره جدید، تهیه نسخه پشتیبان از نوشته‌ها، امکان دریافت نسخه PDF از مطالب و مهم‌تر از همه، رمزنگاری اطلاعات ثبت شده از طریق پروتکل SSL، از جمله ویژگی‌های بارز سرویس ۳۱ شب است.

همچنین این سرویس دارای امکان تهیه حساب ویژه است که از طریق آن، قابلیت‌هایی مانند یادآوری از طریق پیامک و افزایش محدودیت نوشتن خاطره تا ۱۲۰۰ حرف به امکانات پایه حساب کاربران اضافه خواهد شد. ضمن این‌که در کنار نسخه فارسی، به‌زودی قرار است تا نسخه بین‌المللی این سرویس نیز راه‌اندازی شود.

برای مشاهده سایر ویژگی‌ها و امکانات این سرویس می‌توانید با مراجعه به ۳۱ شب و افتتاح حساب رایگان، ظرف چند ثانیه دفتر خاطرات آنلاین خود را ایجاد نمایید.